Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Némelyik lány-lány "barátság"...

Némelyik lány-lány "barátság" miért olyan kegyetlen? Ismertek szebb példákat?

Figyelt kérdés

Amiket én eddig láttam vagy tapasztaltam, ezek:


"Szép lány-csúnya lány" barátság:

A szép külsővel megáldott barátnő tisztában van esztétikai fölényével. Tudja, hogy a másiknak kevesebb szociális élete van, ezért ideális lelki szemetes, amit megtölthet saját életének konfliktusaival. A barátság csak addig tart, amíg ő beszélhet.

(Ezt csúnya lány oldalról éltem meg)


"Szép lány- pasi pótló barátnő"

Itt is a szép lány nagyon is tisztában van az előnyeivel, de megjátsza az önbizalom hiányt, hogy a barátnője feldicsérje. Komplett udvarlást csikar ki belőle. Éppen nem szeretne pasit, vagy még nem szeretne mert esetleg fiatal nagyon, de akarja érezni hogy ő nő, ehhez pedig kell egy "asszisztens". Ha esetleg a másik bátrabb, akkor még a pókokat is megöleti vele..., vagy egyéb olyan dolgokra kéri meg, amikre az ember lánya egy pasit kérne.

(Ennek tanúja voltam kívülről)


"Karakán lány- gyerek pótló barátnő"

A belevaló csajok néha elkövetik azt a hibát, hogy túlzásba viszik a csúnya beszédet, taszítóan nagyszájúak, kritikusak. Sokszor menekülnek tőlük a pasik, de a mimóza lányok a közelükben maradnak. Felettük kezdenek anyáskodni, uralkodni. Ha nagyobb korkülönbség adódik szinte örökbe is fogadják őket. Ez viszont hosszú távon kellemetlen az amúgy felnőtt, csak félénk lánynak/nőnek.

(Egyszer én voltam a mimóza. Évekkel később pedig magam nyomtam el egy nálam sokkal fiatalabbat. Szégyellem)


Összességében sosem volt egy igazi barátnőm sem. Egy ideig mondogattam hogy én a fiukkal találom meg a közös hangot mert a lányok kegyetlenek, de ez szimpla hülyeség... :D a srácok igazábol a hátuk közepére sem kívánnak egy haver csajt. Eldumálnak az ember lányával de nem fogják elhívni a pasis programjaikra. És végkép nem lesznek barátnő pótlékok.

Köszönöm, hogy elolvastad a rinyálásom. Ha van nehány szép barátság a zsebedben bátran dicsekedj, fel fogsz vele vidítani.


2019. jan. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Te úgy látod, hogy a külső jelentős szerepet kap egy barátságban?
2019. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem eléggé
2019. jan. 18. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
mert lányok, sztem a fiúk sokkal összetartóbb és nem a külsőségekre mennek barátkozáskor, hanem hogy kivel érzik jól magukat
2019. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen az ideális barátság véleményeid szerint?
2019. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amiben nincsen hátsó szándék, kihasználás (tudatalatt sem) amiben nem szívja az egyik a másik energiáit. Most csak azt mondtam el, milyen ne legyen. Igazából nem tudom milyen lehetne
2019. jan. 18. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

nem tudom, nekem nem volt egyik esetem se, és a fiúknak is jól tud jönni egy lány barát :D meg mondjuk ilyenekbe eleve nem megyek bele :D

az nem tudom mennyire számít, hogy én is a lányokat szeretem, így pl. egész más a barátságom a srácokkal :D kanbulikra is simán meghívnak XD

a pókokat meg szemét dolog megöletni, én önként megfogom őket és kirakom őket, mert ne ölje meg őket senki XD

de a lányokkal meg szintén mint a srácokkal, egymás lelki szemetesei vagyunk és önbizalomnövelő jelleggel szoktuk azért dicsérni egymást kölcsönösen :) de közben nem akarom felszedni őket, olyan volt, hogy ők akartak smárolni velem, de inkább passzoltam :D

egy nagyszájún meg nem is értem, hogyan lehet anyáskodni XD az ilyenek nem sűrűn hagyják magukat szerintem :D legalábbis ilyet én még pont nem láttam :D

és egyébként szép nem azért tart csúnya barátnőt, hogy elnyomja azt, szerintem nagyon rossz meglátás, és komoly gondja van az önbizalmával annak is, aki ezt így érzi... talán ha nem így állna hozzá akkor a barátság is egyből normálisabb lenne :D

2019. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos..én jelenleg ott tartok hogy nincs egyetlen lány barátom sem. Pedig volt ...4-5emberrel éveken át. Volt ..

Már csak fiú barátaim vannak , de ők legalább őszinték velem és nem hazudnak a képembe, nem használnak ki és bármi van vagy bármi kell mindig számíthatok rájuk.


Ez a lányokról nem mondható el.

1. Az "önző"

Volt egy barátnőm aki családi rokonságot kapcsolat által járkált le hozzám. Ez a barátság hamar véget ért mert csak magáról tudott beszélni és engem leszart. Mondtam valamit már kezdte is...jaaj hát velem múltkor ugyanez történt csak...


2. A "haver"

Na ilyen van most nekem három. De ezek mind olyan kapcsolatok hogy buliztok, koncerteztek, szorakoztok és kész. De amúgy nem beszéltek meg egymással mélyebb dolgokat ..asszem a lányoknál maradok ennél.


"Akinek bejött az elet"/"felvágós"

Drága barátnő kiment külföldre a pasijával. Keres ha itthon van mert nincs más és akkor is csak a pénzről tud beszélni és hogy te milyen szar vagy és szarul megy itthon. 300euróval mászkál veled a városba de elvárja hogy te fizess mert neki csak eurója van..


"Aki lenyúlta a pasid"

Asszem ez az a pont ami miatt a barátságok megszűnnek. Elmentem házibuliba a volt barátommal. Hajnali kettő felé eltűnt ..mentem mosdóba és két "barátnőm" lógott a szájába a wc-ben.. na ez undorító..és aki ezt meg meri a barátnőjével tenni az már nem érdemel a masiktol semmit .


A"magányos"

Jaj de unatkozik, kellesz neki mert csak te vagy neki. Elhív buliba, enni , moziba. Együtt mentek dolgozni , te beveszed a baráti korodbe , elviszed nyaralni , találtok neki végre egy pasit , de a pasi kidobja, neked sír, egyszerre több pasija van, az egyik kidobja sír..és így megy szépen tovabb, míg nem talál mást és te hirtelen le vagy szarva. O sosem foglalkozott veled de te kinylatad a seggét és mellette voltál. Aha ..és bemész egy bárba egy másik csajjal ott ül és még köszönni sem tud. És te nem érted mivan mert olyan hirtelen lépett le egy másik "barátnőjével"


Nekem ilyen tapasztalataim vannak. Tudom kicsit hosszú. Es már nem is akarok lányokat magam mellé...

20/L

2019. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!