Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Probléma az, ha egy barátság...

Probléma az, ha egy barátság politika miatt ment tönkre?

Figyelt kérdés
Ő fideszes,én ellenzéki

2019. jan. 19. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, miért lenne ez probléma, de komolyan...
2019. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Az elmúlt néhány évben, a barátaim 70%-ával megszakadt a kapcsolatom, az összes fideszes idióta volt. Nem hiányoznak.
2019. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Szomorú, hogy valakinek egy párt, vagy egy oldal többet ér. Legyen ez bármelyikőtök...
2019. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, akkor az nem is volt igazi barátság.

Szerencsére én nem vagyok se fideszes, se ellenzéki, csak egy individualista libertariánus, aki nem találja a pártját, nekem tökmind1, kinek mi a politikai nézete, mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, még ha nem is értek vele egyet, nem ez alapján választok barátokat.

2019. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt gyomrom barátkozni velük többet. Barátként tekinteni valakire, aki emberként sem tekint rám? Nem vagyok balek.
2019. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A politika az értékekről szól, hogy ki mit tart értéknek az életében. Szóval inkább az fura, ha különböző értékszemléletű emberek barátok tudnának lenni.

Inkább csak haverság volt az.

2019. febr. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!