Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tudnék tenni?

Szerintetek mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Régebb volt egy kissebb társaságunk, amikben a legjobb barátaim mellett volt pár kígyó is, akik csak a pillanatra vártak, hogy mindenkit ellenem fordítsanak. És hát megérkezett az a pillanat, manipulálták a többieket, és nagyrészük el is hagyott engem. Azóta visszatértek hozzám, mert rájöttek, hogy velük is kicsesztek. Most megint oda jutottam, hogy elakarják távolítani tőlem a legjobb barátaimat, hogy megkeserítsék az életem. Nem akarom, hogy a történelem megismétlődjön, de amióta a legjobb barátaim megint tartják a kapcsolatot azokkal a kígyókkal, azóta ellenségesen viselkednek velem. Pedig én mindig mellettük voltam, visszafogadtam őket, bármi problémájuk volt jöhettek hozzám, ha éjjel is hívtak gondolkodás nélkül mentem. Ők a családom, de nem veszik észre, hogy a bőrük alá férköztek, és manipulálják őket. Mit tegyek, hogy ne veszítsem el őket újra? Kérlek csak normális válaszokat írjatok, beszélgetni sajnos nem tudok velük, mert nem hallgatnak meg, ha valamit mondok a kígyókról. SOha nem láttam még ilyen szintű manipulációt. Hogyan állíthatnám meg őket?

2019. jan. 19. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem barátok

Vagyis nem gondoljak komolyan

Sajnos elég nehéz ha nagyon ragaszkodsz hozzájuk, mert mi van ha nagyobb bajba kerülsz

Akkor megint elfordulnak vagy mi

2019. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már ezt, de akkor nem volt baj, amig ezek az álnok emberek nem férkőztek megint a bőrük alá. Számíthattam rájuk, mindig otr voltak mellettem, de most olyan, mintha teljesen elcsavarták volna a fejüket. És nem akarom ezt hagyni, de egyszerűen tanácstalan vagyok! :(
2019. jan. 19. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az ilyenek tényleg nem barátok...

Lehet, hogy nagyon jól kijössz velük és számíthattál rájuk bizonyos helyzetekben, de aki nem bízik benned az nem barát.

Márpedig, ha ellened tudják őket hangolni, akkor nem bíznak benned.

Nekem akármit mondanának, akármit csinálnának sem tudnák ellenem hangolni a barátaimat és tudom, hogy ez fordítva is így van.

Persze nem látok bele ezekbe a kapcsolataidba, de ha tényleg a barátaid, akkor szimplán csak beszéld ezt meg velük. Mondd el nekik mi bánt téged, mitől tartasz és, hogy korábban is ez volt a szitu, nem szeretnéd, hogy megint előforduljon. Ha tényleg a barátaid, akkor számodra pozitív választ fogsz kapni, az idő pedig eldönti, hogy a barátaid is maradnak, avagy sem. De utána több esélyt már ne adj nekik, ha megint eljátszák ugyanazt veled!

2019. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is azt tudom erre mondani, hogy ezek nem barátok. Ne legyél már ennyire naiv ba.szki! Engem is szúrtak már hátba barátok, nem egyszer és nem is egy. Mára egyikkel sem tartom a kapcsolatot, mindegyik megváltozott. Tanuld meg, hogy az emberek változnak.


''Beszélgetni sajnos nem tudok velük, mert nem hallgatnak meg, ha valamit mondok a kígyókról.''


A barátaid bírják a kígyókat, te nem. Ismerős szitu, de ők a kígyók pártját fogják. Nem tudod őket eltántorítani tőlük, mert ők nem akarják. Azzal, hogy te támadod a kígyókat, azzal csak rontod a kapcsolatot velük, legalább is szerintem. Ha egy ember ragaszkodik valamihez, attól nehéz megválnia. Ők nem tudnak megválni a kígyóktól, nem is akarnak. Te pedig nem tudsz megválni a barátaidtól, mert nem akarsz. Hidd el, hogy sajnos te fogod húzni a rövidebbet. Ha fontos vagy valakinek, akkor az ragaszkodik hozzád. Na abból, amit leírtál, ez már nem állapítható meg. Csak te ragaszkodsz hozzájuk. Sajnállak téged ilyen téren, velem is történtek már hasonló dolgok. Volt amikor az összes barátom ellenem fordult, hát mit is mondjak, k.urva sz.ar érzés, az egyszer biztos. Ne félj attól, hogy mi lenne nélkülük.


Félre ne érts, én egy senki vagyok a számodra, nem kell rám hallgatni. Én csak válaszoltam a kérdésedre, ráadásul azért is tudok ehhez hozzászólni, mert éltem már át hasonló dolgokat. Aki nem, az örüljön neki, de az nem is tud ehhez hozzászólni. Én amondó vagyok, hogy azokat, akiket szerettél és a barátaidnak neveztél, azok megváltoztak az idők során és elpártoltak tőled. Nem kell feladni semmit sem, az ember küzdjön csak azért, amit akar. De mi lesz ezután? Oda-vissza megy ez az egész? Egyszer melletted, aztán mellettük?


Amúgy lenne egy kérdésem!


A barátaid fordultak már a kígyók ellen valaha? (Az én tippem az, hogy nem.)

2019. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Négyes válaszoló!

Köszönöm, hogy megosztottad a véleményed, és sajnos mindenben igazad van.

De valahogy nem az a fajta vagyok, aki meghátrál, vagy feladja. Ha harc, hát legyen harc, csak még nincs egy kézzelfogható stratégiám sem, hogy mivel tudnám legalább egy kicsit visszafogni a kigyókat, hogy ne higgyjék azt, hogy velem mindent lehet, mert gyenge vagyok! És valóban soha nem fordúltak a kígyók ellen, legalábbis nem húzamos ideig, mert mindig visszatértek hozzájuk! Szeretném bebizonyítani a barátaimnak, hogy én tényleg egy igaz barát vagyok, csak sajnos tanácstalan vagyok!

2019. jan. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!