Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interneten van értelme,...

Interneten van értelme, egyáltalán lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nem igazán találok hozzám hasonló embereket, akikkel hosszabb távon jól meglennénk, arra gondoltam, hogy talán az interneten próba szerencse alapján. Nektek mik a tapasztalataitok? Sajnos nem ismerek erre a célra egyetlen oldalt sem, a társkeresők meg nyilván nem barátságra mennek, a csoportos chat beszélgetések pedig valahogy nem jönnek át :/

20L


2019. jan. 19. 23:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
52%
Nem javaslom, a net tele van elmebetegekkel, sose tudhatod, hogy milyen őrültet szabadítasz magadra, főleg lányként ne csináld.
2019. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg az aberrált, könnyen össze lehet szedni egy elmebeteg zaklatót sajnos.
2019. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Csak óvatosan, mert sok az idióta, akik arctalanul szeretik maguk másnak kiadni, mint akik.

Szóval jóval több türelem kell hozzá, meg némi szerencse sem árt, de semmiből nem következik hogy ne találhatna bárki online egy jóbarátra.

2019. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak jobb, mintha odamennék személyesen egy idegenhez vagy random beszélgetésbe elegyednék valakivel... nem?
2019. jan. 19. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Interneten nem szerezni lehet, hanem a meglévőket is elveszíteni. Én a személyes ismerkedésben és kapcsolattartásban hiszek.
2019. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
De, hidd el random az utcán is jobb esélyekkel találsz normális embert, a neten össze-vissza hazudoznak az emberek, élőben nehezebb ezt megjátszani.
2019. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Interneten nem lehet normálisan megismerni a másikat, a személyes találkozás meg szinte sosem jön össze.
2019. jan. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Lehet.

Én olyan oldalon találtam barátokat ahol egy minket érdeklő dologról volt szó. Először nyilvánosan kezdtünk beszélgetni amikor az oldal adminja feltett egy kérdést a chat ablakban. Utána átkeveredtünk privátba.

Nézz szét fórumokon, hobbidhoz kapcsolódó csoportokban.

2019. jan. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Majd később részletesen kifejtem.

2019. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Én két éve beszélgetek egy lánnyal, egyszer már találkoztunk is. Szerintem lehet.
2019. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!