Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irigy vagyok baratnomre! MIT...

Irigy vagyok baratnomre! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy irigy vagyok ra. Legjobb baratnom, tenyleg. De megis. Mindent elert eddig eleteben, amit akart. Es ez sokszor egybeesik az enyemmel. Az en celjaimmal. Mindenben sikeresebb nalam.

Van olyan dolog is, ami neki csak azert adatik meg, mert mas az anyagi helyzetuk. Es irigykedem, hogy nekem nem lehet.

Mit csinaljak?

En orulok neki, orulnek! De megis ott van, hogy nekem nem ment. Eszembe jut a sajat nyomorusagom, nem tudok oszinten orulni.


2019. jan. 19. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Az úgynevezett "legjobb barátnőd" nem barátnő, hanem az alfanőstény, akit lihegve követsz a falkaösztöntől vezérelve. Ebben persze nincs semmi rendkívüli, a nők így vannak "bedrótozva" biológiailag. Ha sikeresebb nőstény bukkan fel, akkor hozzácsapódunk, összebarinőzünk, együtt megyünk pisilni. Mert akit nem tudsz legyőzni, azzal köss szövetséget. Olyannyira ösztön ez, hogy tudatosan fel sem fogja a legtöbb nő.


Persze, hogy irigykedsz rá. Azért követed.

2019. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne irigykedj. Minél többet foglalkozol vele, annál kevésbé tudsz figyelni a saját életedre, és akkor még sikertelenebb leszel és még jobban irigykedni fogsz. Ez olyan mint a nem szabad lefelé nézni, csak emberek között.
2019. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Elso. Ez nem igaz. Csajok a hasonloval baratkoznak! Mindig! Nincs alfanosteny szindroma ez nevetseges. Alfahim mar viszont van...

Egyszo mint szaz, egy szintrol indultak es az egyik “elorebb” jutott.


Nezd kerdezo. Nalunk is hasonlo a helyzet. Csak itt en vagyok aki elorebb jutott. Es nincs mit irigyelni. Lehet hogy kivulrol minden ragyogo de az ember mindig “szenved”, es mindig vannak problemak. Ne az ő életével foglalkozz hanem a sajátoddal. És ne hasonlítgasd össze állandóan magaddal a másikat mert így nem lehet élni, pláne barátkozni. Tudatosisd magadban hogy mi az amit te irigyelsz, es nem lehet a tied?

2019. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn megèrtelek!

Ez az èrzès csak ùgy jön ès alìg lehet irányìtani.

Èn tanácsolom Neked ne nèzz tvt,minèl több időt töltsèl nyugalomban csendben...ès lelkivilágod szìved kezd tisztábban,világosabban látni.

Nekem segìt.

2019. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
3-as, tagadd nyugodtan a tényeket, minden egységsugarú nőnek ez az első reakciója, mert tök ciki beismerni, hogy ugyanolyan húsrobot vagy, mint a többi.
2019. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!