Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg vagyok és úgy érzem...

Meleg vagyok és úgy érzem ezért nincs fiú barátom sem :Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 00:18
 1/7 anonim válasza:
78%

Én nem vagyok meleg, de nekem se nagyon vannak fiúbarátaim. Viszont több lány is van, akivel baráti kapcsolatban vagyok.

Én ezt annak tudom be, hogy a csajok általában kommunikatívabbak, én meg nem vagyok egy nagy kezdeményező.

38F

2019. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

Dehogy vagy meleg!

Beszèld már be magadnak!

2019. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Valahogy kissé zárkózottabb lettem és ez nem segít abban, hogy igazi barátokat szerezzek. Kissé feszengek is fiúk között, amikor csajokról beszélgetnek, én meg kussolok, mert nem tudják hogy meleg vagyok.
2019. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Utolsò!

A kèrdező nem meleg!

2019. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja!sem' utan kèrdőjelt láttam.

Olyan nincs,hogy meleg!

Te ìrányìtod az èrzèseidet vagy ők ìrányìtanak tèged????

2019. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

50 szazalek, a kerdezo melegx olvasd el ujra a kerdest.


En is meleg vagyok. A legkozelebbi barataim mind vagy lanyok, vagy transz sracok, vagy melegek. 1-2 kozelebbi hetero fiu baratom van csak.

Pedig eleg baratkozos tipus vagyok es eleg nepszeru is, de valahogy altalaban a hetero sracok nagy tobbsegevel nem annyira talalom a kozos hangot, meg eleg feminini szemelyiseg vagyok es ez sokaknak talan kevesbe aterezheto. De igazabol annyira nem is hianyzik, pont igy tokeletes a barati korom. 😇

2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

50 százalékosnak valami nagyon beakadt, 😂.


Én bi vagyok, nekem voltak fiúbbarátaim, nem volt ezzel gondd.

2019. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!