Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Széresett a baráti köröm?

Széresett a baráti köröm?

Figyelt kérdés

A régi baráti társaságom komplett szétesett. Elmentek egy ilyen alja irányba. Buli, buli hátán, menő, hogy nem tanulunk és megbukunk. Egyik haverommal beszéltem, hogy hiányoznak a régi idők. Elmondtam neki őszintén, hogy nagyon gáz, hogy mi lett belőlük. Megnézte de válaszra se méltatott. Én itt feladtam, és mem erőlködtem a visszaszerzésen. Szerintetek mit tegyek?


17/f



2019. jan. 20. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet azt, hogy buli, buli, de nem megbukni? :D mert akkor semmi baj nem lenne vele
2019. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos hasonló cipőben járunk. Én már elhatároztam hogy keresek újakat. Ugyan a régi szép időket nem fogják tudni pótolni, de ki tudja, lehet még jobb lesz. Ne loholj utánuk mint valami eb, fogadd el hogy valami sajnos lezárult. Egy olyasvalami, ami lehet jobb is hogy véget ért..

17/F

2019. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ezt 17 évesen nagyon nehéz elhinni, de akivel 17 évesen barátok voltunk, azokkal már nem is tartjuk a kapcsolatot. Az emberek változnak. Ha te másképp élsz, mint a barátaid, más dolgok érdekelnek, egész más az értékrended, akkor más irányba haladsz. Ezek a barátságok megszűnnek, vagy felületes ismeretségek maradnak.

Nem tudsz rájuk hatni és nem vagy felelős a döntéseikért. Élj úgy, ahogy jónak látod. Ha nem szeretsz bulizni, ne bulizz. Ha ők nem akarnak már veled barátkozni, teljesen felesleges a visszaszerzésükön erőlködni.

2019. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress újakat, nagyon könnyű ilyen korban újakat találni.

Pillanatig se bánkódj azon, hogy már nem a barátaid olyanok, akik saját jövőjüket szúrják el.

2019. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!