Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Miért csak a kihasználós barátok találnak meg?

Miért nem érdemlek meg végre egy igaz barátot,akiben 100%-ban megbízhatok? Már kezdem azt tapasztalni,hogy egyre kevesebb normális ember van,akiknek számít a bizalom,barátság,szeretet. Miért csak a rossz emberek szaporodnak?

jan. 22. 10:19  Privát üzenet  

A válasz

Én is így jártam egész életemben: azoknak az embereknek, akik másokat kihasználnak, elég jó megérzéseik vannak azzal kapcsolatban, hogy kivel tegyék ezt, kivel lehet megtenni...

Ügyesek abban is, hogy más bizalmába férkőzzenek.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 22. 10:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell a kapcsolatokat ápolni? Nincs egy igaz barátom sem. Mit csinálok rosszul? Eddig mind múlandó barátságaim voltak elsodorja az élet az embereket tőlem és találnak mást...
Miért mindig az ilyen emberek találnak meg, miért ilyenek a "barátaim"?
Az őrült emberek hogy találnak egymásra?
Az internet nagy, de mégsem találnak egymásra az emberek? Jól látom? Lehet az a baj hogy nincs egy központi magyar barátkozós oldal?
Ezek a mai barátságok vagy csak engem találnak meg ezek?
Sok 30-as társam szenved a magánytól. Tönkrement kapcsolatok, barátok elvesztése után magányosak vagyunk még a fővárosban is. Merre vannak azok a 30-asok, akik szívesen...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!