Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most nem rég lattam egy...

Most nem rég lattam egy srácot elég szimpatikusnak találtam és egy kicsit furcsa érzés töltött el?

Figyelt kérdés

20\F hetero (100% semmi kétségem sincs) csak nem tom megláttam és olyan barátságosak tűnt furcsa érzésem is lett tőle mint ha már előre tudnám hogy vele biztos nagy jó barátok lennénk (általában nem szokott ilyen érzésem lenni)


Esetleg tudja valaki hogy ez mitől lehet


Akar valami ezos cucc is jöhet :D



2019. jan. 22. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha van még nagymamád, akkor meg kérhetnéd, hogy hányja ki neked a cigány kártyát, hát ha tényleg ő áll-e a jövendőbeli uraddá?
2019. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Te egy langyi lehetsz.de bizony😅
2019. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyökerek....
2019. jan. 22. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb szólítsd le a kiszemeltet, ha már ennyire nyápic, beszari, lótökű a kiszemelted...
2019. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi, szimpatikusnak találod, egyezik a stílusotok, stb. mondjuk, ha megismernéd,lehet mást gondolnál.

nekem is volt ilyen, hogy valaki csak a megjelenésével már szimpatikus lett nekem, valaki meg tök kedves, de mégse szimpatikus. emberi tulajdonság ez, nem ingott meg heteroságod :DDDDD

2019. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
abban semmi kétségem sincs :D csak azért írtam oda mert tudtam jól hogy sok alultáplált gladiátor harcos ezzel fog jönni...
2019. jan. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!