Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Most nem rég lattam egy srácot elég szimpatikusnak találtam és egy kicsit furcsa érzés töltött el?

20\F hetero (100% semmi kétségem sincs) csak nem tom megláttam és olyan barátságosak tűnt furcsa érzésem is lett tőle mint ha már előre tudnám hogy vele biztos nagy jó barátok lennénk (általában nem szokott ilyen érzésem lenni)

Esetleg tudja valaki hogy ez mitől lehet

Akar valami ezos cucc is jöhet :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, személy, férfi, heteroszexualitás, szexualitás, fiú, ezotéria, barát, aura, érzés

jan. 22. 20:22  Privát üzenet  

A válaszok
Ha van még nagymamád, akkor meg kérhetnéd, hogy hányja ki neked a cigány kártyát, hát ha tényleg ő áll-e a jövendőbeli uraddá?

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 22. 20:28 Privát üzenet
Te egy langyi lehetsz.de bizony😅

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 22. 21:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

gyökerek....

# 3/6Időpont jan. 22. 22:27 Privát üzenet
Legközelebb szólítsd le a kiszemeltet, ha már ennyire nyápic, beszari, lótökű a kiszemelted...

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 22. 23:42 Privát üzenet

nincs ebben semmi, szimpatikusnak találod, egyezik a stílusotok, stb. mondjuk, ha megismernéd,lehet mást gondolnál.

nekem is volt ilyen, hogy valaki csak a megjelenésével már szimpatikus lett nekem, valaki meg tök kedves, de mégse szimpatikus. emberi tulajdonság ez, nem ingott meg heteroságod :DDDDD

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 23. 19:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

abban semmi kétségem sincs :D csak azért írtam oda mert tudtam jól hogy sok alultáplált gladiátor harcos ezzel fog jönni...

# 6/6Időpont jan. 23. 22:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Titeket is eltölt egy furcsa érzés az oldalon emiatt?
20 év körüliek, nektek nem furcsa hogy felnőttek vagytok és soha nem lehettek már gyerekek?
Augusztus 20-án mások is szoktak egyedül tűzijátékot nézni a városban? Én ettől olyan furcsán érzem magam.
Nagyon fura érzés szokott néha átfutni rajtam. Miért lehet ez? (több lent 👇)
Rátok is rá szokott jönni véletlenszerűen valami szomorú érzés?
Ez lehetséges lehet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!