Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

2 barátnőmmel elmentünk kirándulni és ők megálltak egy kirakatnál ami teli volt ékszerekkel ők nagyon imádják őket én viszont nem.És én mondtam,hogy én nem igazán szeretem az ékszereket.Erre ők mondták,hogy egy igényes nőn mindig van vagy legyen ékszer legalább fülbevaló.És,hogy az igényes nőnek még:Legyen valami haj stílusa

Meg ne legyen rajta mackó meg egy póló,hanem legyen mindig csili-vilin öltözve

Meg mindig legyen meg fésülködve legalább naponta kétszer fésűlködjön

Meg legyen illatos a körme ápolt kb.ennyi

És én mondtam,hogy nekem a hajamnak nincs stílusa,szeretem a mackót meg ilyenek.És akkor rögtön mondták,hogy jó de te...

Én meg fogtam magam és elmentem.

Szerintetek jogosan sértődtem meg vagy nekik volt igazuk?!



2019. jan. 23. 14:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
persze hogy jogos. magára ne vegye senki, de nekem egy olyan fülbevaló is bőven elég lenne hogy elutasítsak egy lányt. pedig első és utolsó alkalom lenne hogy valakit érdekel a nyomorom :D De ilyen lány akkor se kéne. Természetes normális lány, nem olyan aki össze vissza "ad magára" hogy mindenkinek tetszen stb.. Te vagy a normális, a barátnőid pedig csak mennek a SZUTYOK divattal/trendel, ami szánalmas. De nézd a "jó" oldalát, hamar visznek ágyba majd bárkit ha ilyen kis "igényesek".. pff ez szar vicc volt, mert ez az igazság. itt is igazat nyer a példa hogy 3 ből MAX ritka esetbe egy lány a normális, ez most te vagy. Legyél büszke magadra, de komolyan :)
2019. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy megsértődést meg otthagyást azért nem ért meg, elég lett volna csak megvonni a válladat és rájuk hagyni. Nem vagytok egyformák, ennyi.
2019. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Oké kettes félig igazad van abba hogy le kell szarni, de a kérdező egy normális lánynak tűnik, a barátnői pedig nem azok. jól tette hogy lejött. Sok lány hibája az hogy olyan lesz mint a többi, mert a többi ezt a szenny utat látja jónak. Ő okos volt eljött. Szerintem nagyon jó hogy vannak még ilyen lányok, legalább most lett 1% életkedvem igy születésnapomon XD
2019. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Magyarázd el a barátnőidnek, hogy az ápoltság és az igényesség nem ott kezdődik, hogy csilli-villi ékszerek és csilli-villi ruhák.. Rettenetesen el vannak tévedve. Egy copfba fogott haj, mackó pulcsiban is lehet egy lány szép. A napi 2x fésülködés, ápolt körmök, "illatosság" (tisztálkodás) alapvető hygiena.. :D


Egyébként a legjobb önvédelem, ha nem hagyod ott őket (persze elhiszem, hogy azonnal nem jut eszébe jobb ötlet az embernek), hanem azt mondod nekik, hogy "Biztosan szeretne mindenki olyan tökéletes lenni mint ti.". Teljesen higgadt mondatként. Hidd el, erre nem fognak tudni válaszolni, esetleg egy nagyon nagy butaságot, ami az eszükhöz lesz értve.

2019. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm nagyon kedves vagy.😄🖤

#2 Persze neked is igazad van,de hirtelen nem jutott más az eszembe és ezt láttam a legjobbnak.(Azért neked is köszönöm,hogy elmondtad a véleményed normálisan).🙂

#3 Neked is köszönöm.És Boldog Születésnapot!❤😊

#4.Persze részben neked is igazad van.De nem akartam leállni velük vitázni.Meg amit leírtam a #2-be.Viszont Neked is köszönöm,hogy normálisan leírtad a véleményed.😄

Köszönöm mindenkinek!!!❤

2019. jan. 23. 16:26
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

1-3 mindkettő én vagyok, kaptam 2 szivet egy ismeretlentől máris megérte <3 :3

ha tényleg boldog lennék az jó lenne, köszi a jo kivánságodat...

Aranyos vagy, és maradj ilyen amilyen vagy. Amit leírtál csak az alapján is adtál egy kis életkedvet, hogy van még esély normális lányt találni. Bár itt neten elég nehéz, de vagytok még normálisak, és ez nekem elég sokat jelent látni :P A barátnőiddel ne foglalkozz, őket fogják kihasználni a srácok, mert velük meg lehet tenni, még ők kis divatpcsák leszek, te leszel az a gyönyörű természetes csajszi aki smink és haspólós ribiskedés nélkül is gyönyörű lesz a sorba.

2019. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Bocsi

És igazán nincs mit.😃

Kapsz még 😮❤❤❤😮 szivecskéket:3

2019. jan. 23. 16:56
 8/26 anonim ***** válasza:

Dik de aranyos, ez már 5 sziv egy ismeretlennek :3

Egyem a szived maradj amilyen vagy, okés? Csak ne változz, legyél önmagad és nehogy egyszer meglássalak haspólóba meg ilyen csitris dolgokba, mert akkor baj lesz :(

2019. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge...
2019. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
"Ígérem tartom a formám halálomig"😄❤
2019. jan. 23. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!