Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha lett baràtnöm...

Mit tegyek ha lett baràtnöm és a haverjaim meg osztàlytàrsaim kigunyolnak miatta?

Figyelt kérdés
Mert szerintük nagyon ronda. Ö màsik suliba jàr de suli utàn màr làttak minket együtt a vàrosban, meg ugye facebookon is meg tudjàk nézni. Egész nap oltogatnak a hülyeségeikel mert szerintük ciki a baràtnöm. A legnagyobb pofàjúaknak még baràtnöjük sincs soha nem is volt és mégis ezek röhögnek. Visszaoltok mindenkit ahogy csak tudok próbàlom tàmadni ezeket hogy még szüzek és csajuk se volt még sose úgyhogy kuss. De csak beszologatnak arra gondoltam szétcsapok köztük. Azért kirúgnak?? 17F

2019. jan. 23. 18:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezt a tanarok, iskolatarsak kategoriaba akartam kitenni.
2019. jan. 23. 18:07
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos irigykednek. Baratnojuk se volt sose a tobbsegnek.
2019. jan. 23. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne csinálj semmit velük, gyerekek még, csak irigykednek és ez így jön ki belőlük, ilyen "gúnyolódó" gyerekes formában.
2019. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Irigység, kisebbrendűségi komplexus van emögött, amit így kompenzálnak.
2019. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

17 évesen már jobban kellene tudnod kezelni a problémákat verekedés helyett. Hetedik osztályban még teljesen helyénvaló lenne, de papíron még egy év, és "felnőtt" leszel.


Azzal, hogy neked - elvileg - "csúnya" a barátnőd, nekik meg - elvileg - soha nem is volt, azzal mégiscsak ők vannak "előrébb", ha logikusan gondolkodunk. Hiszen ők maradtak a nullán, neked meg sikerült kihoznod mínuszra a dolgokat... Persze csak ha igazak ezek a körülmények.


Igazából semmit nem kell csinálnod, mert rád nézve teljesen érdektelen, hogy egy külső szemlélő mit gondol róla, hiszen érdemi kapcsolat nincs a barátnőd és az osztálytársaid között, nem is ismerik egymást. Akkor meg nem teljesen mindegy!? Ha lesz..rod, mit mondanak, akkor hamar rá fognak unni...

2019. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha TE szépnek tartanád a barátnődet, le se ejtenéd, hogy ki mit mond rá, vagy legalábbis nem duhodnel be ilyen szinten.
2019. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem sz*rod le? Azzal hogy "visszaoltogatsz" csak ugyanolyan szánalmas leszel mint ők. Legyen több eszed.
2019. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En szepnek tartom pont ezert idegesito ez. En a legnagyobb pofajunak pedig nagyon szivesen bevernek egyet. Es nem tudom leszrni ezt az egeszet, csak azert mernek beszolni mert azt hiszik ugysem verem meg oket. De lehet tevednek. Mert am en nyugodt gyerek vagyok nem szoktam verekedni de tudnek.
2019. jan. 23. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szépnek látod, akkor viszont csak arra tudok gondolni, hogy ez életkori sajátosság nálad, hogy ennyire adsz mások véleményére. Az emberek jó része irigy :D és ha azt látják, hogy most ezzel a szemétkedessel picit elrontjak az örömöd, nekik már megéri.
2019. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy szerinted meg gyönyörű a barátnőd míg a haverjaidnak meg csak Marok Marcsi marad ami elég ciki és nem mellesleg sokkal rondább mint a Te barátnőd.
2019. jan. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!