Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezdjel ismét beszélni...

Hogy kezdjel ismét beszélni az egyik fiùbaràtommal? 16l

Figyelt kérdés
Lassan 16 napja nem szól hozzàm és nem tudom miért. Gondolom ràìrok, csak nem tudom, hogyan. Szerintetek?
2019. jan. 23. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg, ha tenyleg baratok vagytok akkor kb barhogy, pl szia mizu, reg dumaltunk, vagy barmi...
2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, ha rákérdezel, hogy mi a sértődésének az oka?
2019. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi az oka és nem konkrétan én, hanem valaki, akivel jóba vagyok. Viszont tök szomorúnak tűnik a srác mostanság
2019. jan. 23. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátok vagytok akkor mindegy hogyan írsz neki.

Ha tudod mi az oka, akkor meg elmagyarázhatod, hogy attól hogy te jóban vagy xy-al az semmit nem változtat a ti bartságotokon, és neki nem kell azért jóban lennie vele, mert te jóban vagy vele.

Persze csak akkor mondd ezt neki, ha igaz :)

2019. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ő többet szeretne nálad barátságnál? Lehet, hogy hülyeség, de mikor nekem volt egy jó fiúbarátom, én akkor kerültem őt, mikor rájöttem, hogy belezúgtam... :D
2019. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, tuti nem zúgott belém... :D
2019. febr. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!