Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzam le magamról,...

Gags kérdése:

Hogyan rázzam le magamról, úgy hogy ne bántsam meg nagyon?

Figyelt kérdés
Harmadik éve ingázom már, a tanulmányaim miatt. Eddig mindig kellemesen elvoltam a magam kis magányomban, esetleg 1- 2 ismerős ha mellém szegődött, de ez évtől... lesújtott rám az isten csapása. Egyik unokatestvérem is azon a járaton utazik, és nem bír betelni velem. Mindig mellém ül, végigpofázza a reggeleim minden rávonatkozó hülyeséggel, az iskoláig kísér... Egyszerűen elegem van belőle. Én nem vagyok az a társasági fajta reggel hét között, és legalább 100x fáradtabbnak érzem magam mint amúgy, hála neki. Rengeteg mindent megpróbáltam már. Mogorván bámulni, alig válaszolni, fintorogni, direkt olyan helyre ülni amit ő nem szeret, arról beszélni amit nem szeret, de levakarhatatlan! Mit kellene még tennem!? Ordítsam a képébe, hogy sohasem volt a barátom, és ne fárasszon reggelenként az életével, mert nem érdekel hogy mit ivott és meddig és milyen szemetek vele a szülei??

2019. jan. 24. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha más nem használ.
2019. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

NÉ először közölén vele hogy ne haragudjon de zenét szeretnék hallgatni mert nem volt túl jó a reggeli napkezdésem. Aztán ezt rendsheresíteni. Ha nem válik be, és nagy problémát nem okozna, egyel korábbi vagy későbbi járattal mennék. Ha nem megoldható akkor leülnék más mellé.

Végső esetben pedig az általad leírt pacekba őszintné megmondós változatot választanám.

Személy szerint azért próbálkoznék előtte a fent felsoroltakkal mert alapjárotn olyan ember vagyok aki nem szívesen bánt meg embereket csak azért mert az illető nem érdekel. Viszont ha ennyire nem veszi a lapot, az azt mutatja hogy magasról tesz a másik emberre (nem érdekli mit akar, vagy kellemetlen neki a szitu és ezt fivyelmeemn kívül hagyja a maga érdekében), ezért viszont szemrebbenés nélkül leráznám szemtől szembe.

2019. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elírásokért, siettem.
2019. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Figyu Peti/Niki/Herkules/akárki. Sajnos nincs mindig kedvem beszélgetni, én ilyenkor reggel még nem vagyok felkészülve ennyire intenzív szociális interakciókra. Ne érts félre, nem utallak vagy ilyesmi, de nekem ilyenkor zenehallgatásra/olvasásra/fejemből kibámulásra van szükségem, ezek készítenek fel az előttem állö napra. Utazhatunk együtt, de te is megpróbálhatsz pl olvasni közben."

Amúgy úgyis félre fogja érteni vagy egyszerűen csak nem fogja felfogni, és te leszel a bunkó, de neked ezutan nyugidtabbak lesznek a reggeleid.

2019. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!