Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek emiatt megharagudn...

Szerintetek emiatt megharagudna a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm meghívott magához holnapra "csajos napra", sütögetnénk, filmet néznénk, stb... Viszont tegnap reggel belázasodott, de azt mondja, hogy már nincs semmi baja. Én viszont így inkább elhalasztanám a találkozónkat, mert nem szeretném elkapni a betegséget, mert hétfőn kezdek az új munkahelyemen. Szerintem attól még hogy jobban van (aminek nagyon örülök) még fertőzhet. Szerintetek megharagudna rám, ha megkérném, hogy tegyük át jövő hétre? Régóta készülünk rá, nagyon vártam már én is, imádom őt, nagyon szeretek vele lenni, de nem szeretnék úgy kezdeni az új munkahelyen, hogy már az első hétre lebetegszem.

Ti mit gondoltok? Lehet, hogy én reagálom túl...



2019. jan. 25. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ennyire nem bízol az immunrendszeredben? Ha meg gyenge, máshol is összeszeded, az tuti.
2019. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi barátnő!nem haragszik meg.
2019. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hivatkozz arra hogy az ő egészségét félted. Meg amúgy is, ha tegnap reggel lázas volt, akkor még illene inkább pihennie. A láz mellett más tünete is volt még? Egyszer nekem is volt ilyenem. Egyik napról a másikra lázas lettem, vacak volt a közérzetem. Aludtam egyet, felkeltem másnap és tényleg semmi bajom se volt, senki nem kapott el tőlem a családban semmit. Nem voltam se előtte se utána taknyos, torkom is alig fájt előtte, utána viszont tényleg semmi.

Szóval nem feltétlenül fertőző. Lehet más is. A láz önmagában semmi extra, főleg ha el is múlt. (ettől független tényleg nem árt a testnek egy kis nyugit-pihit adni)

2019. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!