Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van szerintetek hogy...

Az miért van szerintetek hogy az emberek àltalàban csak a nyomikba mernek belekötni?

Figyelt kérdés
Én sajnos egy ilyen sràc vagyok nagyon nem megy nekem az izomépités. Mindig az ilyenekbe köt bele mindenki mint én. Utcai leszoligatok koldusok fest engem zaklatnak. Utcàn volt màr beszoltak olyat hogy megvernek ilyen is volt. Munkahelyen is altalaban nekem szologatnak be. Volt olyan kollega amelyik verekedni is akart velem minden ok nelkul. Egyszeruen meglatnak verszemet kapnak. Olyanrol meg nem hallottam hogy erosebb fizikumu tarsaimal ilyesmik tortentek volna. Sot pl aki verekedni akart velem melohelyen az csak velem merte ezt csinalni. Tobbi erosebb ferfinak meg nyalizott. Komolyam mondom ezeket nem csak bekepzelem. Ugy irigykedek az erosebb fizikumu ferfitarsaimra. Mindenki tiszteli oket feltetel nelkul. Es meg mielott valaki megkerdezne a legynek se artok nem beszelek ki senkit mindenkivel normalis vagyok.

2019. jan. 26. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Viktimológia tanulmányozása, vagy "búcsú az áldozatszereptől" c. könyv elolvasása - és benne lévők gyakorlása lehet, hogy segíthet.
2019. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Jòl jegyezd meg!

A rosszindulatu emberek megèrzik ki,mire èrzèkeny.

Ezèrt tudják!Beled belèd kell kötni.

2019. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Miért van az, hogy az állatvédők idős hölgyek szőrmebundáját fújják le festéksprayel, nem pedig a motorosok bőrdzsekijét??" :D
2019. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek mindennél jobban megérzik a gyengeséget, különösen azt, hogy lelkileg ki lehet billenteni bántó beszólásokkal.
2019. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
#3 a motorosok bőrdzsekije marhabőrből készül legtöbb esetben, a marhákat haszonallatkent tartjak es nagyon nagy %-ban feldolgozzak, kevesebb marha bőr kell egy motoros szett elkészítéséhez mint egy szőrmebundához kisállatkákból, melyhez akár több száz állatkának elevenen lenyúzzák a bőrét, meg ugye egy marhabőrből készült bőrdzsekit megveszel atlagban 100 - 200 eur kornyeken, addig egy szőrmebunda több ezer eurt is kóstálhat.
2019. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok is a gyengébbet szelektálják ki a falkából. Evolúciós berögződés. Ezt kár túlgondolni. Az ember sem különb az állatnál, hiába hiszi azt.
2019. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban azok az emberek, akik nem jobbak az állatnál, azok kötnek a gyengébe. De vannak igazi sggefejek, akik az erősbe is belekötnek:

Tipikus esete, amikor a buszon valaki bele könyököl a fejedbe, mire te megmondod neki, hogy ezért bocsánatot kéne kérni legalább, mert fáj a fejed. Erre elkezdenek kiabálni, hogy miért bántod őket.

Na ezeket hívják zs betűs viselkedésnek.

Ezek belekötnek mindenkibe és arra hivatkoznak, hogy te fajgyűlölő vagy, pedig te vagy az áldozat.

2019. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!