Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kerülhettem a barátzónáb...

Miért kerülhettem a barátzónába ha az elején érzett valamit?

Figyelt kérdés

Tök jól indult a dolog.

Sokat beszélgettünk,elhívtam moziba,sétálgattunk, mind ketten teljesen egymásra voltunk hangolódva,bemutatott a szüleinek,aztán egyszer csak azon kaptam magam hogy alig ír, nem keres és kibökte hogy ő barátságnál nem érez többet.

Vajon én szúrtam el valamivel?



2019. jan. 29. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

valahogy l valami miatt lecsökkent a vonzalom.

A vonzalom az egy olyan dolog amit a magabiztosság céltudatosság férfiasság testbeszéd fejez ki összességében.


Valószínű a tudatalatti tesztelések sorát buktad el, bizonytalan voltál, túl hamar kifejezted az érzelmeidet nyíltan, nem voltál kihívás, és unalmas lettél. Netán mindezek miatt is a kémia sem jött létre vagy elhalványult a szexuális feszültség.


Barátzónából is van kiút, de nem egyszerű.


Gondold végig ezeket picit olvass utána és mérlegel miket ronthattál el szóval gondolattal cselekedettel vagy mulasztással.

2019. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Lehet hogy több időbe tellett neki hogy rájöjjön mit érez

Ettol függetlenül elég bunkó módon intézte el a dolgot, lehetett volna őszinte veled

Nem hiszem hogy elszurtal volna valamit, szimplán nem akar barátságnál többet ez nem a Te hibád

2019. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne a hibát keresd magadban, hanem egy másik nőt.
2019. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valószínüleg az érzelmeimmel rohantam le.

De nem azonnal zúdítottam rá hanem finoman, sosem mondtam ki konkrétan csak célozgattam.

2019. jan. 29. 20:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt ó úgy fogalmazta meg hogy az elején azthitte többet érez.
2019. jan. 29. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy nem több időt kellett volna adni, hanem határozottabban fellépni. Én legalábbis azt látom, hogy ha valakik együtt akarnak lenni, akkor pikk-pakk összejönnek. HA meg húzva, halasztva van a dolog abból többnyire nem lesz semmi. Simán benne van, hogy menet közben talált mást, akit jobban akar.
2019. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez kb másfél hónap alatt zajlott le.

Az hogy közben talált valakit akit jobban akar az viszont megállja a hejét az észrevételeim alapján.

2019. jan. 29. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb figyeld a jeleket és tudatosabban építsd a vonzalmat ha nem csak barátkozni akarsz. Sok nő türelmetlen és nem viseli el a tutyimutyiságot..


Temperamentum kérdés is. Lehet más nőnél befutó lehettél volna ezzel a tempóval de ha öntudatlanul leépíted a vonzalmi szintedet bukod a tudatalatti női teszteket akkor ez a probléma máskor is jelentkezhet

2019. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
másfél hónap alatt legalább megcsókoltad? lefeküdtél vele?
2019. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!