Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek? Találkoznátok...

Ti mit tennétek? Találkoznátok egy külföldivel akit csak netről ismertek?

Figyelt kérdés

Megismertem 1 külföldi srácot, aki nyáron elég közel lesz hozzánk (Bécsben és Soproni vagyok) és találkozni szeretne velem.

Így nagyon cuki, angolul beszélünk, meg hangfelvételt is küldött, szóval tuti nem átverős, de ti mernétek így találkozni?

Még messze van, de nem tudom. Csak barátilag.


2019. jan. 29. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy még neked kell utazni, vagyis nem tudnád elhívni a találkozóra az egyik barátodat, biztos, hogy nem. Én kettesben nem találkoznék vele, csak ha velem van még valaki, egy barát/rokon. És csak úgy, hogy az én városomban vagyunk, vagyis ismerős terepen, és csakis nyilvános helyen, mondjuk egy kávézóban.
2019. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira találkozni szeretne veled, Bécsből Sopron már nem távolság, menjen el oda, és találkozzatok ott, úgy, hogy még van veled valaki.
2019. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam fordított helyzet volt. Fiú vagyok és egy Lengyel lány volt itt egy táborban, akit neten ismertem meg. Felmentem hozzá, ő elszabadította magát arra a napra a táborból, és együtt töltöttünk egy napot. Azóta is beszélünk, bár találkozni ritkán tudunk, de a barátság megmaradt, és istenien éreztük magunkat :D

Nyilván itt, hogy te vagy a lány kicsit más a helyzet, de szerintem ha rossz szándéka lenne, akkor nem várna nyárig hogy találkozzatok. Plusz szerintem mindenkinek van annyi emberismerete, hogy megítélje valakiről milyen egy idő után. És ha rosszra is fordul a dolog, vannak lábaid, van szád, használd őket (semmi rossz gondolat). Nyárig még jobban meg fogod ismerni. Szerintem találkozz vele nyugodtan :D

2019. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy viszek magammal valakit Bécsbe, ismerős valamennyire, sokszor járunk át.
2019. jan. 29. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
pontosan ez a helyzet. találkozzatok sopronban, és a szüleid is tudjanak róla. ne menj ki bécsbe egy vadidegenhez, akinek csak a hangját hallottad...
2019. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilvános helyen, pl. kávézóban találkozni okés. Elmondod valakinek mikorra mész, mikor végeztek, hogy tudjanak rólad okés. Ha az utazás nem okoz gondot neked okés.

DE!!!! Vigyázz magadra, gyanú legyen benned. Aztán persze fokozatosan adhatod alább.


Megsúgom, hogy átverős emberek is szoktak hangüzit küldeni.

2019. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán találkozok netes emberekkel, tinderen keresztül is ismerkedem, külföldivel is volt már randim. A lényeg, hogy nyilvános helyen és lehetőleg nappal-koradélután.

Bécsbe nem utaznék el, de ha ő jönne, vagy egy közelebbi magyar (kis)városban félúton találkozna simán benne lennék.

2019. jan. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Magyar sráccal találkoznál, akit netről ismersz? Attól, hogy nem magyar, nem harap. Sőt......
2019. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!