Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik ilyen pszichológiai...

Botosrobi kérdése:

Létezik ilyen pszichológiai módszer a legjobb barátomhoz?

Figyelt kérdés
(16/f) A leges legjobb barátom (15/l), kivel tényleg szinte testvéri kapcsolatban vagyunk... Hát, ugye kezdünk érni. Idősebbek lenni. És tudok hogy eljön egyszer az ideje amikor párkapcsolata lesz. Egy komoly. És én félek. Félek, hogy rossz ember kerül mellé és ő nem tudja, hogy rossz, félek már attól is, hogy valakivel lefekszik majd, egyszerűen belegondolok és egy nagyon rossz érzés fog el, mikor a saját testvéremmel sincs így, miközben ez egy természetes, teljesen elkerülhetetlen dolog. Létezik egy pszichológiai könyv vagy kurzus amivel ezt és ehhez hasonló dolgokat el tudom fogadtatni magammal?

2019. jan. 31. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi ami megoldásra szorulna

Érzel valamit iránta ezért nem akarod hogy párkapcsolata legyen

2019. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsit olyan mintha birtokolni akarnád. ha vki kicseszik vele akkor természetes h ideges leszel de ez így nem jó. fogadd el a dolgot
2019. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig ő maga is úgy viselkedett, hogy csak ketten voltunk. Rengetegen leszarták őt. Csak én voltam ott tűzön, vízen keresztül, ahogy most is. Már nagyon gyerek korunk óta. És tudok hogy el kell fogadnom, ezért kértem segítséget. Mert nem tudom. Nem tudom elfogadni, hogy ő már nem az a kislány aki segítségre és barátra szorul mint én, hanem saját élete van
2019. febr. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!