Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak en nem szeretem a kamu...

Csak en nem szeretem a kamu oleleseket?

Figyelt kérdés
Amikor pl. elkoszonsz a barataidtol, akiket sokszor latsz es jon ez a mindenki megolel mindnekit.. en annyira nem birom ezeket az eroltett oleleseket, ez kb nem is oleles, hanem ilyen latszat dolog... igazi olelest meg olyan ritkan kap az ember

2019. jan. 31. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az ölelés felszines. Itt már minden.
2019. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu ölelés? Hogy mi? Az ölelés nem csak szerelmi ölelés lehet, az ölelés egyfajta elköszönési mód, olyan mint a kézfogás, csak az ölelés általában 2 lány vagy egy fiú és lány között zajlik le, tök mindegy ismered-e vagy nem.
2019. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pacsi, én sem bírom, ezért ezt ki is fejtem, hogy NE!

Vagy igazából bír valaki, vagy ne közeledjen így.

2019. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kötelező jelleggel mindenki sorban mindenkit, azt én is ki nem állhatom.

Egyetlen egy barátom van, akivel rendszeresen megöleljük egymást, ha találkozunk (akkor is, ha 2 hétig nem láttuk egymást, meg akkor is, ha naponta összefutunk valamiért), másnak nem engedem.

A családban meg már gyerekként se szerettem ezt a minden rokonnal puszi és ölelés, mikor szökőévente látom őket, és a nevemre se emlékeznek.

Egyedül a húgommal és a sógorommal automatikus az ölelés, mást nem engedek ennyire bele a privát szférámba.

2019. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az ölelgetős dolog mostanában lett szokás elköszönésnél. Én nem kérek belőle. Nem bírom, ha ölelgetnek. Mindenki szálljon ki az aurámból! Szóval nem vagy egyedül.
2019. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így rákészülten tényleg nem annyira jó. Nem lesz spontán, nem lesz rögtönzött, nem lesz annyira őszinte, hanem már 'muszájból', és elveszíti a varázsát. Mert túl gyakorivá vált, és már-már kötelező elemként jelenik meg. PL amiből sok van, az máris nem lesz annyira értékes. Valaki pl egy konkrét és világhírű festményt szokott mondani; hogy ha a festő mondjuk festett volna belőle ugyanolyan 300-at, akkor már nem is lenne annyira értékes.Pl amiből sok lesz, annak lejjebb viszik az árát a piacon is.
2019. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Ja és én se csípem az ilyen mű, meg színjátszós dolgokat:S Olyan erőltetett lesz tőle az egész, és már nem is lesz annyira kedves dolog. Olyan mű lesz, olyan színtelen, élettelen, lélektelen, béna; mert nem szívből jön, nem szívből jövő.
2019. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*Ja és leminősíti, leértékeli az ölelést.

Meg hogy pl az már nem is jelent annyit; hogy így már "vaktában" dobálózunk vele. Az ölelésekkel. Így már nem is lesz annyira meghitt pl,stb.

2019. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Normális ember normális, hogy nem bírja a felszínességet, mert az nem normális. :)

Én se bírom, pedig én nem vagyok teljesen normális. :)

Ha nincs kedvem hozzá, kezet nyújtok, vagy pacsira dobom a mancsom - vagy csak közlöm, bocsi, lehet, influenzás vagyok...

Vállald fel magad!

2019. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!