Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat a...

Hogyan szerezzek barátokat a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Diákként dolgozok, ezért sokkal kevesebbet vagyok bent az irodában, mint a többiek. Olyan kívülállónak érzem magam. Hogyan szerezzek barátokat? Hogyan közeledjek az emberekhez? Alapvetően mosolygós vagyok, de nem szoktam beszélgetest kezdeményezni soha. Intorvertalt és csendes vagyok, nehezen szabadulok fel ismeretlen környezetben. Barátaim körében persze ez nem gond :D Na de emiatt rosszul érzem magam, nagyon jó lenne ha jóban lennék az emberekkel a munkahelyemen is. Minden tanácsot szívesen fogadok. Köszönöm :) :)
2019. febr. 1. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem szerzünk barátokat. Jóban lehet lenni emberekkel, lehet közvetlennek, barátságosnak lenni. De munkahelyi barát akkor lesz valakiből ha az egyik fél már nem dolgozik ugyanott
2019. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el "A társalgás művészete" című könyvet és gyakorold a benne leírtakat napi szinten.
2019. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ugy értettem hogy jóban szeretnék lenni az emberekkel. Nem feltétlenül együtt tölteni közös programokon a szabadidőnket. Értitek na.
2019. febr. 1. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy spontán el tudsz beszélgetni velük, az megalapozhatja, hogy jóban legyél velük, szerintem.
2019. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Szerintem ha kimered a tanácsukat mondjuk először a mű káddal kapcsolatban , az általában bejön az embereknek mert így fontosnak erezhetik magukat. Aztán figyelj is oda. Mutass szemelyes érdeklődést. Kérdezd meg szeretnék e itt dolgozni, mióta dolgoznák itt még vannak e elegévé. Mindenkinek tudd a névét és szólítsd a saját nevükön. Reggel köszönj boldogan jó reggelt vagy hívjál meg valakit egy kávét vagy egy sörre. Ezek tuti beválnak

2019. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. febr. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!