Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ha egy olyan...

Mit kezdjek ha egy olyan barátom sincs akinek elmondhatnám a gondjaimat, senki sincs aki meghallgatna?

Figyelt kérdés
Otthon férfi létemre könnyezek mindenen,mert egy barátnőm vagy egy olyan barátom sincs aki meghallgatna,ezért ên kell leküzdjek mindent egyedül,szüleimmel nem szeretnék beszélni mert kínos nekem. :(
2019. febr. 2. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Egy férfi is szokott sírni, de utána megmossa az arcát."

Azt tudod tenni, hogy jól kibőgöd magad, azután összeszeded magad és bemégy pl a belvárosba. Mosolyogsz, szóbaelegyedsz az emberekkel, beíratkozol a könyvtárba, edzőterembe, stb. Senki nem fog becsöngetni, hogy szeretne a barátod lenni. Ergo neked kell menni, ismerkedni, beszélgetni, keresni a hasonló érdeklődési körű emberek társaságát. Hajrá!

2019. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy egyeseknek ez miért probléma. Hidd el, hogy jobb magadban tartani, mert aki ma barát, holnap ellenség lehet, és visszaélhet a "kínos" vallomásoddal, és abban is biztos lehetsz, hogy akár aznap elmondja másoknak is. Ha nagyon nagy problémáid vannak, inkább keress fel egy pszichológust, és segít feldolgozni, vagy más nézőpontot kialakítani. Sok mindent elég fejben rendbetenni. Sok mindennek sokkal kisebb a jelentősége, mint amekkora ügyet csinál belőle az ember.
2019. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló,mondassz te valamit azzal hogy nagy ügyet csinál valamiből az ember,nem voltam eddig ilyen,de mostanába előjött ez a barátkozási vágy,én is élvezni szeretném a napjaimat,nem csak egyedül elleni magamnak.
2019. febr. 2. 10:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy-két jó szót hallani mástól,mert már nagyon szükségem lenne erre, a pszichológus nem olyan mint egy barát/barátnő,ő nem tud olyan "jószót" mondani pl nem baj ne félj rendbe lesz a dolog itt vagyok melletted,ezt nem mindegy hogy egy barát vagy egy pszichológus mondja,baráttól sokkal jobban tud esni egy jó szó is
2019. febr. 2. 11:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom érted. :)Van egy lány akivel csak "nagyon jó barátok" vagyunk,megosztjuk egymással a titkainkat de mostanába valamiért kevésbé érzem úgy hogy ő egy olyan barát lenne,akivel bármit megoszthatok.
2019. febr. 2. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen értem, de barát(ok) nélkül is lehet élvezni az életet. Én jól érzem magam egyedül is, tehát ez az alapfelállás, de ettől függetlenül járok emberek közé is, plusz a munkahely, de kötődni nem szeretnék senkihez. Van sok ember, akiket kedvelek, és alapvetően barátságos vagyok mindenkivel, de el is vagyok bárki nélkül, nem befolyásolja az életemet. Igazából a tiédet se kellene befolyásolni. Éld az életed, tegyél bármit, ami örömet okoz, közben jönnek-mennek az emberek az életedben, és legyen egy természetes állapot az is, ha van barátod, és az is, ha nincs. Ezen görcsölni nincs értelme, mert ez lehúz téged, és minél mélyebben leszel, annál kisebb az esély arra, hogy legyen barátod. Az emberek nem szeretik a negatív emberek, az energiavámpírokat.
2019. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem,hát nem tudom,megpróbálom ezt a dolgot hanyagolni,köszönöm a választ. :)
2019. febr. 2. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gimibe jársz még vagy már egyetemre? Ott is lehetne barátokat találni.
2019. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok,most fejezem be a 12-ot aztan mennek egyetemre,ha osszejon
2019. febr. 8. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Javult azóta a helyzet?

Ja és én szívesen meghallgatlak. Írj privátban is nyugodtan.

2019. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!