Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság? Milyen barátság...

Ez barátság? Milyen barátság lehet ha így beszólogatnak egymásnak?

Figyelt kérdés

Két 18 éves fiú, kb 1 éve ismerik egymást.

Megállás nélkül oltogatják egymást amikor kint vagyunk.

Az még a kedvesebb beszólásokhoz tartozik, hogy "nagyon szeretlek amíg nem látlak", "ha lány lennél tudod hogy megdugnálak", "most megcsalsz? Nem elég neked az én kukim?"


De tényleg megállás nélkül csesztetik egymást. Tavaly is egész nyáron csesztették egymást, de amúgy együtt iszogattak, járkáltak minden felé.


Szerintetek akkor ők ezek szerint barátok? Vagy ismerősök esetleg haverok?



2019. febr. 3. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D nekem is van olyan barátom, aki képes felhívni random, felveszem, beszól egyet és rámk..rja a telefont :D Ugyanezt megkapja fordítva is, nincs ezzel semmi gond :D
2019. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Én ebből azt gondolnám, hogy még többet is éreznek egymást iránt. Teljesen jó egy barátság attól, ha néha szívják egymás vérét, de ha már állandóan... Nekem gyanús lenne.
2019. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőimmel állandóan beszólogatunk egymásnak. :D Nem kell komolyan venni, játék az egész.
2019. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek más fér bele, mi is mindig oltjuk egymást barátnőmmel, ha megsértődne, nem lenne a barátnőm. Nem kell bele többet képzelni, ők így poénkodnak.
2019. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Csak a barátom csinálta. Egy datadig a szívemre vettem, de az óta megtanultam, hogy ez csak játék.


Bár valamilyen szinten már elég gyanús, hogy több, mint barátság. Mert ezek a "nagyon szeretlek amíg nem látlak" beszólás és társai még teljesen rendbenn van. A "ha lány lennél tudod hogy megdugnálak", beszólás elsőre félreértelmezhető, de ezek is valamilyen szinten rendbenn van.

A 3.fajta beszólás ok, a "most megcsalsz?", "Nem elég neked az én kukim?"

Már egy kicsit gyanús, hogy van közöttük (neleg)párkapcsolat.

2019. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!