Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok ölelése nyilvánoaan?

Barátok ölelése nyilvánoaan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek az ölelés két barát között mennyire számít gáznak?

Úgy értve, hogy két srác között akik nagyon jó barátságban vannak és már-már lelki társak egymásnak, mennyire fér bele egy baráti ölelés akár nyilvános helyen is?


Nekem egy rakás haverom van és mindenkit képes vagyok bárhol megölelni puszta baráti szeretetből.


Ez másoknál mennyire számít gáznak?



2019. febr. 3. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Nemrèg olvastam,hogy az etikett szabályai szerint "gáz"
2019. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Az attól függ, őket zavarja-e, félreértik-e esetleg. Túlzásokba nem érdemes esni, de úgy vélem az érzések kimutatása nem feltétlen gáz. Speciel szerintem (amíg nem csöpögősen érzelgős) tök cuki. ^^
2019. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben amit leírtam kölcsönös az ölelés.

Amúgy 19 éves vagyok.

2019. febr. 3. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el nekem gáz!
2019. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés utolsó szava finnül van?
2019. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Eléggé az..
2019. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
szerintem gáz, nem ölelgetek random embereket
2019. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Mi a fiùbarátaimmal csak úgy szoktuk, hogy összepacsizunk, majd összeèrintjük a két vállunkat, és a tenyerünkkel kicsit megcsapkodjuk egymás hátát. Ez olyan szolid, fiús ölelés, nyilvános helyen is vállalható :D Igazi, hagyomànyos ölelést csak a lánybarátaimmal szoktam lebonyolítani.


25/F

2019. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem gáz. Van, aki puszit is ad, az már furcsa, de az ölelést nem tartom gáznak. Amennyiben őszinte. Én azt tartom gáznak, hogy sokan minden idiótát puszival köszöntenek, azt is, akita háta mögött utálnak.


25/N

2019. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Nézd meg sz internátus harmadik évadát... két főhős fiú (csak barátok) jó, hogy nem másznak egymásra :D


Gimiben (2005-ben) volt egy jelenet, amit cikinek találtam - 2 fiú találkozott.. kő kemény arckifejezéssel összevissza pacsiztak... A végén pedig adtak egymásnak két puszit. Az azért volt gáz, mert nevetségessé tette a köszöntésüket. Mintha bejönne egy rocker, bőrdzsekiben, kócos hajjal... és elkezdene babázni.


Amúgy alapjáraton nem tartom cikinek. Ha Te érzelmes ember vagy és kell az ölelés, olyan valakitől, aki szívesen adja és kapja, külső szemlélőként én nem tartanám cikinek.

2019. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!