Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lassan 30 éves meleg férfiként...

Lassan 30 éves meleg férfiként feladhatom hogy komoly barátságom alakuljon ki?

Figyelt kérdés
Akik régen voltak barátok, elhidegültek mellőlem már, illetve nem is tudták sokan hogy meleg vagyok. Egy őszinte igaz barátság, legalább 1, nem ártana.. Meleg/bi srácokkal mindig az volt hogy egyik fél részéről több lett, vagy barátság "extrákkal", szóval ez sem hiányzik.. Lányokkal szívesen barátkoznék, most csak pár "haver" szinten van ilyen.. De elég nehéz, hogy hol lehetne..

2019. febr. 5. 01:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja a hetero srác verziót meg sem említem.. volt tiniként egy legjobb barátom, hetero srác, de amint fény derült a dologra hogy meleg, vagyok, vagy sejthető volt..elhidegült..
2019. febr. 5. 01:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel soha! Menj ismerkedj ne úgy kezd a dolgokat hogy meleg vagy mert az riasztó lehet egy heterónak, lányok az jo irany is lehet ott egész könnyen alakulhat ki barátság, hat hogy hol arra megbazt tudom mondaninhogy bárhol munkahely hobbik helyszine... Ilyeneken a legkönnyebb barátkozni. Amúgy meg nem igazi az ilyen barát jobb is... nekem is van meleg haverom de attól én nem fogom utálni ugyan úgy tudunk dumalni mindenről ugyan úgy megyünk ide oda mint mielőtt tudtam volna meg annak ellenére is hogy erősen elleneztem az ilyet.
2019. febr. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha te vagy az aki a kutyás témakörben trollkodni szokott, akkor ne is reménykedj.


Ha nem, akkor nem szóltam.

2019. febr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet.

Mi köze az életkornak a barátsághoz?


Amiről te beszélsz,az sokkal inkább más helyzet.

Gyanítom eddig heteró környezetben élted az életedet,rejtőzködve,és a "barátaid" nem tudtak rólad semmit.


A melegek között pedig nem mindenki szeretne veled összejönni,vagy szexelni.


Az életkor előrehaladtával annyiban lesz más a barátság,hogy már sokaknak ilyen korban párjuk,családjuk van,és nekik az az első.

Na,meg sokaknál lekopnak a barátok,idő hiányában,mert nagyon felgyorsult az élet.


Azért viszont ne legyenek lány barátaid,hogy valami különlegesség legyél a számukra.

2019. febr. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok negatív lenni, de én 27 évesen lemondtam már erről. A mi korosztályunkból akiknek nincsenek fiatal kori barátjaik azok aligha találnak újakat.

A Két pasi meg egy kicsiből Charlie Shenn-nek volt egy nagyon jó mondata, valahogy így szólt:

"Felnőtt vagyok, nincsenek barátaim csak ismerőseim.."

Persze nem azt mondom, hogy kizárt. Melegként biztos nehezebb, de szerintem manapság már egyre elfogadóbbak az emberek.

2019. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Melegként biztosan nehezebb, de heteroként is baromi nehéz barátokat találni sztem.


Az én szexualitásom kissé komplikált, de érdekelnek a férfiak, szóval a hetero férfiakkal történő barátkozás kilőve.


A lányokkal az a tapasztalatom, hogy többségük képtelen normális mélyebb barátságra, illetve ha bepasiznak, eltűnnek, és általában megbízhatatlanok. Valamint nekem abból is elegem lett, hogy mennyire önbizalomhiányosak és folyton mások véleményével törődnek.


Van egy idősebb férfi ismerősöm (30 vagyok), aki heteronak vallja magát, de kiderült h érdeklik a férfiak, és ahányszor elutaztunk külföldre, próbálkozott és csorgó nyállal nézett rám - szóval a nem hetero férfik is kilőve.


Szóval iszonyú nehéz ez, már csak azért is. mert anno chat.huról találkozgattam, de az elnéptelenedett, pedig onnan még biciklitúrázni is mentem emberekkel.

2019. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shuurei válasza:

Ha még aktuális a kérdésed:

Nem egyszerű barátkozni mindegy hány éves az ember. Sajnos nekem még csak haverjaim sincsenek, szóval egy fokkal jobb helyzetben vagy, mint én. Most igazán nagy szükségem lenne valakire, aki mellettem állna. 34/N

2019. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talan meg 10 evem van a 30ig de ha szeretned irj ram :) en szeretem a meleg pasikat.Olyan szuperek.Neha tobbet ernek 837383992 lany barat es 69689 fiu hetero havernal.Szeretnem ha lenne egy meleg haverom 🥰
2019. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nagyon örulnék, ha lenne egy értelmes meleg haverom,nem szexre, hanem emberi közelségre, beszélgetésre, kirándulásra, röhögésre, mozira,szóval olyan tényleg barát - barát szerepkörre.

Volt már ilyen, fiatalabb, csuda jól megvoltunk,de kulföldre ment dolgozni és kint is maradt.

De értékelném, ha egy értelmes srác, egy emberke aki ilyen értékekre vágyik, az utamba sodródna...:)

2019. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!