Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudom bizonyítani,...

Hogy tudom bizonyítani, illetve tiltani egy facebookot ami kamu?

Figyelt kérdés
A barátom nem hisz nekem, hogy egy kamu nővel beszélget már több hete. Sőt annyira hülye, hogy lassan beleszeret. Full kamu a face, bizonyítani nem tudom, mert a google nem találja a képet, de tuti egy átlag embertől lelopott pár képet. Minden kamu rajta, ami csak van. Beírta Budapestet lakóhelynek, ismerőseit nem látni, de a lájkolók közt vannak angolok is meg német nevűek, nincsenek bulis vagy közös képei. Egy telefonszámot nem adott át, nem videó chatelt vele... Csak hülyíti őt már több hete, és biztos jókat röhög rajta ez az illető. Aki akár lehet egy 120 kilós férfi is. De nem hisz nekem, akárhogy magyarázom, és még mindig abban a hitben van, hogy a csaj a fotóról találkozni fog vele és összejönnek. Ti mit tennétek a helyemben, hogyan győznétek meg?
2019. febr. 5. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Az a nő engem is hülyített egy ideig, de aztán töröltem a képet.
2019. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd tanul a hibájából. Akkor lenne gáz, ha pénzt utalnak neki meg ilyesmi, így csak simán palimadár, aki majd koppan egyszer, na bumm, és annyi.
2019. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod jelenteni a facebooknál h kamu gyanús profil
2019. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találkozzanak minél előbb- de ne egy elhagyott sötét helyen-, aztán kiderül kinek van igaza. Ha neked, akkor eleve bele se fog menni a találkába, vagy ha mégis akkor a barátod koppan egyet, na puff, majd jót nevettek utólag. Ha esetleg neki van igaza, akkor pedig legyenek boldogok!

De erre tényleg a legjobb bizonyíték ha találkoznak.

2019. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a találkozóval csak óvatosan .
2019. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!