Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki meddő. Én sosem akartam zargatni a gyerek témával, csak akkor beszélünk róla, ha ő is akarja. Pár hónapja meglátta a terhesvitaminomat a polcon és rákérdezett hogy próbálkozunk, és én akkor mondtam hogy nemrégóta igen. Láttam azt a bánatot az arcán de azért próbálta kifejezni hogy drukkol nekünk. Pár hónapra rá teherbe estem. Ezek után hogyan mondjam el neki, hogy gyereket várok? Bele se merek gondolni hogy rossz érzés lesz neki a terhességemet végignézni és látnia milyen boldog vagyok. Idővel túl fog lépni rajta? Mit tegyek, hogy segítsek neki feldolgozni?

31 N


2019. febr. 7. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz lenne neki ahogy azt leírod, azt se tudná elviselni, ha másokat meglát gyerekkel, terhesen az utcán. Örülni fog neki, hidd el. Csak ne feszítsd túl a dolgot, ne hozd fel hogy neki nem lehet, ne sajnáld (látványosan) ezért. Ja, és mindenképpen személyesen mondd el, ne telefonon, ne üzenetben.
2019. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ne legyen bűntudatod, mert ő meddő.
2019. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előbb-utóbb úgyis megtudja. Mondd el neki. Ha esetleg olyat kezdene el, hogy "de jó neked, nekem bezzeg...", szóval ha azt látnád rajta, hogy neki fájdalmat okoz az örömöd és ez tartósan így lenne, akkor is meg lehet szakítani a kapcsolatot.
2019. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Oke hogy boldog vagy,de elotte lègy tapintatos.

Ès inkabb fogd vissza magad.

Neki sokkal nehezebb.

Ha latod banatos Te sem tapsikolj oromodben.

2019. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképp mondd el neki,jobb ha tőled tudja meg.Beszélhetsz is vele ilyen dolgokról, de csak tapintatosan, ha látod, hogy elszomorodik válts témát.
2019. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!