Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Van egy barátnőm, aki meddő. Én sosem akartam zargatni a gyerek témával, csak akkor beszélünk róla, ha ő is akarja. Pár hónapja meglátta a terhesvitaminomat a polcon és rákérdezett hogy próbálkozunk, és én akkor mondtam hogy nemrégóta igen. Láttam azt a bánatot az arcán de azért próbálta kifejezni hogy drukkol nekünk. Pár hónapra rá teherbe estem. Ezek után hogyan mondjam el neki, hogy gyereket várok? Bele se merek gondolni hogy rossz érzés lesz neki a terhességemet végignézni és látnia milyen boldog vagyok. Idővel túl fog lépni rajta? Mit tegyek, hogy segítsek neki feldolgozni?

31 N

febr. 7. 13:04  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ennyire rossz lenne neki ahogy azt leírod, azt se tudná elviselni, ha másokat meglát gyerekkel, terhesen az utcán. Örülni fog neki, hidd el. Csak ne feszítsd túl a dolgot, ne hozd fel hogy neki nem lehet, ne sajnáld (látványosan) ezért. Ja, és mindenképpen személyesen mondd el, ne telefonon, ne üzenetben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 7. 13:15 Privát üzenet
Simán. Ne legyen bűntudatod, mert ő meddő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 7. 13:40 Privát üzenet
előbb-utóbb úgyis megtudja. Mondd el neki. Ha esetleg olyat kezdene el, hogy "de jó neked, nekem bezzeg...", szóval ha azt látnád rajta, hogy neki fájdalmat okoz az örömöd és ez tartósan így lenne, akkor is meg lehet szakítani a kapcsolatot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 7. 14:10 Privát üzenet

Oke hogy boldog vagy,de elotte lègy tapintatos.

Ès inkabb fogd vissza magad.

Neki sokkal nehezebb.

Ha latod banatos Te sem tapsikolj oromodben.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 7. 14:18 Privát üzenet
Igen,mindenképp mondd el neki,jobb ha tőled tudja meg.Beszélhetsz is vele ilyen dolgokról, de csak tapintatosan, ha látod, hogy elszomorodik válts témát.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 7. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy babát várok?
Hogy mondjam meg a a legjobb barátnőmnek ha büdös?
Hogy mondjam el, , barátnőmnek'' hogy elegem van abból hogy mindig kihasznál?
Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy nem szeretném ha teljesen az én stílusomra váltana?
Hogyan mondjam meg a, , barátnőmnek, , ne csak akkor keressen, ha kedve tartja?
Hogy mondjam el barátnőmnek, hogy terhes vagyok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!