Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Valóban a meleg fiúk...

Lányok! Valóban a meleg fiúk a legjobb "barátnők"?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A saját meleg férfi ismerőseimből kiindulva (háromról tudok) nem hiszem.
2019. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Attól, hogy egy pasi meleg nem lesz automatikusan lány. A legtöbb meleg agyfaszt kap attól amikor lányok legjobb barinőnek akarják őket és a sztereotipiákra alapozva bánnak velük.
2019. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindegy, hogy meleg-e vagy se, ha őszinte emberkéket akarok (márpedig olyanokkal szeretem körülvenni magam) akkor egyértelműen férfiakkal barátkozom. Legfeljebb annyiból előnyösebb a meleg, hogy az nem érti félre és nem kezd el nyomulni.
2019. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
2. Vagyok. Kaptam gy privátot arról, hogy honnan tudom és meleg vagyok-e. Nem vagyok meleg ,de vannak meleg barátaim, eggyel jóba lettem amikor a nemi hovatartozását sem ismertem és később általa megismertem más melegeket is. Férfiak, annak tartják magukat, attól melegek, hogy más pasikat szeretnek, a többség nem szereti ha lányként kezeled, mivel nem az.
2019. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy meleg haverom. Akkora bókot egy barátnőmtől sem kaptam soha, mint tőle, azt mondta : "Miattad megérné heteronak lenni." Mondta ezt úgy, hogy egyébként undorodott a nőktől, hihetetlen jól esett.
2019. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!