Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen viccet...

Szerintetek milyen viccet tudnék bedobni ebédelés közben a szaktársaimnak?

Figyelt kérdés
A héten együtt ebédeltünk, mondtam közben egy (szerintem) nagyon király viccet, de senki sem nevetett. :c Tudnátok ötleteket adni?
2019. febr. 7. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell poénokat nyomatni, vagy jön magától, vagy nem... Ne erőltesd
2019. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legjobb opener:

https://www.youtube.com/watch?v=Y1I6bj47twg


Tényleg működik. Mikor mindenki el van foglalva előveszed, kinyitod, 1 másodperc mulva becsukod, elteszed, és már mindenki meg van lepődve és meg is tört a jég.

2000 forint az aliról. Én szeretem. Amikor kínosan érzem magam egy társaságban mert senki se ismer senkit, vagy legalábbis én nem ismerek senkit akkor mindig elsütöm.

2019. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az a vicc?
2019. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kaja közben ne viccelj, mert bárki félrenyelhet, stb. a poén, vagy épp a "poén" végett.
2019. febr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem viccelődni ülök le az asztalhoz, hanem enni. Viccelődni ott a kocsma. Ahová nem biztos hogy ugyanazzal a társasággal járok, akikkel dolgozom, sőt.
2019. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha arra akartál játszani, hogy majd valaki kiköpi a kaját, vagy az italt kispricceli az orrán keresztül, mert hogy az milyen vicces dolog, az valójában nem csak gyerekes, de nem túl gusztusos látvány is. A félrenyelésről nem is beszélve.
2019. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!