Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik/het barátság fiú és...

Létezik/het barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Pl. hogy néha összeülnek beszélgetni egy kávézóban vagy cukrászdában de nincs köztük semmi több. Van valakinek ilyen ismerőse, barátja?
2019. febr. 7. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem, nem létezhet. Legfeljebb egy ideig, de aztán az egyikük elkezd többet érezni a másik iránt még ha el is nyomja.
2019. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Az elején igen, aztán az esetek 99%-ban idővel az egyik fél úgy is többet fog érezni...:)
2019. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktak mondani hogy az egyik mindog tobbet erez, de nemhiszem. Mondok ketto peldat ami velem tortent.

Nekem volt egy fiu baratom imadtam, sokat jartunk bulizni es csavarogni, fagyizni, focimeccsekre aztan egyszer szerelmet vallott es megcsokolt, en ellenalltam mert baratkent tekintettem ra de egyre jobban kezdett erdekelni mert en akkor meg sosem voltam szerelmes es o folyamatosan szerelmet vallott, rozsat vett nekem, irt szerelmes levelet es beleszerettem, annyira romantikus es edes volt. 4 evig egyutt voltunk de aztan szetmentunk mert vege lett. Azota van egy fiu legjobb baratom akivel mar 8 eve vagyunk legjobb baratok, nekem ferjem van es kisbabam es neki is van felesege aki most varja az elso babat. Mind a ket reszrol megbiznak bennunk es mi soha nem neztunk vagy neznenk mashogyan egymasra. Tehat igazabol ez ketes dolog szerintem, lehet is meg nem is. Ha egymas esetei vagytok akkor kialakul a vonzalom de ha nem akkor nem valoszinu

2019. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem létezik.

Egy kicsit fejlettebb szinten kell lenni mint egy fajfenntarto organizmusnak, de vannak ilyen emberek.

2019. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak abban az esetben létezhet, amit a kettes válaszoló írt, hogy mindkettő félnek komoly, kiegyensúlyozott kapcsolata és eszük ágában sincs megcsalni a párjukat.

De enélkül én úgy gondolom, hogy ha nem is vallják be, az egyik fél úgyis többet fog érezni.

2019. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
amit a hármas válaszoló írt* (bocsi elnéztem)
2019. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.

Hosszú évek óta van két nagyon jó lánybarátom, és még sose akartunk többet a másiktól.


25/F

2019. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
nemm hiszem el ,hogy 5000000 milószór teszitek fel még ezta kérdést
2019. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

23~ év fölött igen is van.

Az alatt minden kis gesztusra azt hiszik általában az emberkék, hogy ez szerelem..

2019. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem mindenki alkalmas rá. De ezt a kérdést már számtalanszor kiveséztük ezen az oldalon.
2019. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!