Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen eltűnt a depressziós...

Teljesen eltűnt a depressziós barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még gimiben ismerkedtünk meg, majd fősulira is együtt jártunk, ott lettünk igazán jóban. Aztán ő egy év után otthagyta, és onnantól kezdve nem kapott munkát. A sok kudarc miatt szorongásos depressziót állapított meg nála a pszichológus, kapott gyógyszert is. Kb havonta találkoztunk, ahogy engedte az időm, de neten gyakran irogattunk egymásnak, mindent tudtunk a másikról. Velem osztott meg mindent. Viszont nagyon hosszú ideje nem találkoztunk, a neten sem írt nekem soha, január 17-én írtam neki, megkérdeztem hogy van. Meg sem nyitotta, illetve soha nem elérhető facebookon. Telefont sem veszi fel. Messzebb lakunk egymástól, így mindig a belvárosban találkoztunk. Sosem voltam nála sajnos így nem tudom pontosan hol lakik. Nagyon nagyon aggódom érte most már. Teljesen el van tűnve. Még a legrosszabb időszakaiban is írt nekem. Kezdek már rossz dolgokra gondolni :( Mit tegyek??

N


2019. febr. 9. 19:07
 1/8 anonim válasza:
Mondjuk vedd fel a kapcsolatot a szüleivel, tesójával
2019. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mint az első...
2019. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs tesója, szüleit nem ismerem személyesen :(
2019. febr. 9. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Akárki hozzátartozójét, ismerősét, akiről mesélt, csak ismered?
2019. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én voltam egyedül a barátnője. Alapból mindig nagyon zárkózott volt, de a pszichológus óta már abszolút senkivel nem tartotta a kapcsolatot a családjából sem. Ha volt családi összejövetel oda sem ment el soha. Úgyhogy passz. Mondjuk így nem nagyon van megoldás a kérdésemre. Köszi azért nektek.
2019. febr. 9. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú hát akkor az úgy para, esetleg a városi telefonkönyvben megkereshetnéd az anyja/apja nevét, hátha benne van, vagy a címük. Vagy rendőrségre bemehetsz megkérdezni, ott is ki tudják deríteni (bár nem tudom az ilyen hogy megy, ilyenekkel mennyit foglalkoznak, de próba szerencse)
2019. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz ismerni a szüleit személyesen, hogy írj nekik egy üzenetet... ha viszont így sem tudod, passz. Semmit nem tudsz róla? Hol tanul, dolgozik? Ha mindent megoszt veled, valami nyomon csak el tudsz indulni...?!
2019. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tanul és nem dolgozik. Pont ezért depressziós.

A szüleit megpróbálom megkeresni, remélem nem fognak hülyének nèzni vagy megsértődni, hogy nyomozok utánuk.


Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!