Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek hogy rossz hatással van rá a barátja?

A legjobb barátnőm 4 hónapja összejött egy sráccal aki szerintem nagyon rossz hatással van rá. Amióta együtt vannak megváltozott a barátnőm. Elkezdett hanyagolni, máshogy beszél, olyan dolgokat csinál amit alapból nem tenne meg. És sokkal lekezelőbb. A párja elmondott engem mindennek amikor semmi oka nem volt rá és nagyon csúnyán beszél rólam neki. Nem tudom hogy hogy mondjam meg neki ezt a dolgot mert félek hogy megharagszik vagy valami.

Keress kérdéseket hasonló témában: barátság

febr. 9. 23:11  Privát üzenet  

A válaszok
Ha valakinek pàrja lesz, az szabadidejét megosztja, logikus, hogy kevesebbet tud lenni a barátaival. De az, hogy a srác mi okból mond el téged minden rossznak - nem lehet, hogy a féltékenységed miatt?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 9. 23:22 Privát üzenet
Egyenesen, őszíntén!

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 9. 23:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Önzőség? Rossz barátnő vagyok?
A legjobb barátnőmnek abortusza volt, nem bírok többet a barátja lenni, rossz ember lennék?
Az egyik legjobb barátnőmmel volt egy rossz időszak a barátságunkban. Ez lehet rossz hatással később a kapcsolatunkra?
A "legjobb barátnőm" utál vagy mit kéne csinálnom?
A legjobb baratnom egy olyan emberrel baratkozik aki engem magyon megbantott. Ez rossz?
7 éves kapcsolatban az addigi egyetlen és legjobb barátnőm sokáig elhanyagolt az új barátja miatt, most próbáljuk visszahozni ami régen volt, de nagyon rossz érzéseim vannak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!