Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érdemes ismerkedni...

Hogyan érdemes ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés
Eléggé introvertált személyiség vagyok, ez főleg a rendszeres életmódomnak köszönhető (vállalkozó vagyok, pontosabban programozó), és szeretnék kilépni a komfortzónámból, változtatni a személyiségemen, kicsit szélesíteni a baráti körömet. Hogyan tegyem, mit tegyek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi első sorban. :) 27/F.

2019. febr. 10. 20:20
 1/2 Varga Lilian ***** válasza:
84%
Hasonló gondokkal küzdöttem. Én úgy próbáltam még javítani vagy változtatni ezen, hogy kerestem egy olyan hobbit ahol másokkal együtt kell tevékenykedni. Nálam ez az aerobic volt. És akarva akaratlanul is elkezdesz beszélgetni és később a "milyen szép napos idő van" on kívül is lesz témátok, beultok kávézni vagy hasonlók. :) Nekem ez vált be.
2019. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi Lilian, valahogy én is így gondoltam. :) Gondolkodtam a színjátszó körön, van hozzá tehetségem. :)
2019. febr. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!