Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor ő mit érezhet?

Akkor ő mit érezhet?

Figyelt kérdés
Szóval egy barátom elvileg sunyiskodott a hátam mögött, néha úgy éreztem, hogy kárörvendő,néha pedig hogy tök jól elvagyunk, megértjük egymást és hogy jó barátok vagyunk. Sajnos mikor szembesítettem a sunyi kis tettével (hátam mögötti kibeszélés, kárörvendés), akkor nagyon összevesztünk és elsírta magát. Fiú barátról van szó. Akkor most ő tényleg kedvelt máskülönben miért sírt volna?
2019. febr. 11. 17:30
 1/5 Flagstaff ***** válasza:

Persze, azért beszélt ki a hátad mögött, mert a szeretés miatt nem bírta megállni, hogy ne rólad beszéljen. Azért is nevetett rajtad kárörvendően, mert már az említésed is örömmel töltötte el.

Nem, sajnálom, aki a hátad mögött kibeszél, kárörvend rajtad, stb, "sunyiskodik" veled, az nem szeret. A sírás nem a szeretet jele. A szeretet jele a hűség, a lojalitás.

2019. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért sírt?
2019. febr. 11. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt is kérdezd meg tőle, hogy milyen helyzetben beszélt ki téged! Lehet, hogy akkor úgy érezte az a megfelelő viselkedés, mert akikkel együtt volt azok ezt várták el tőle és szeretett volna nem kilógni közülük. Te is biztosan voltál már olyan helyzetben amiről később tudtad hogy hiba volt, de már nem tudtad visszacsinálni. Elnézést kért tőled miatta? Ha igen, akkor csak beszéljétek meg, hogy te soha nem tennél vele ilyet, ő se tegye többet, mert azzal megbánt. Nem mindenki elég érett és tud helyesen dönteni az emberi kapcsolatokban, ettől még lehet hogy valóban nem akart neked rosszat.

Vagy csupán szégyellte előtted amit tett.

2019. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy jo baratnom aki szornyu pletykat indìtott el rolam.

Elarultak,hogy ő volt.

Athivtam magamhoz es szembesitettem vele.

Elkezdte a sìrást.

Fogalmam nincs mièrt,de megbanast nem èreztem ìgy megkèrtem,hogy távozzon.

Azota nem tudom miert sìrt.

Talán nem tudta,hogy kezelni a lebukást vagy megijedt a helyzettől...de hogy nem azert sìrt mert szeretett tuti!

Azt èreztem volna!

Meg hát szornyu pletykat inditott el.

Alattomossal ne barátkozz,jòl gondold meg.

2019. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért sírt, mert szörnyen kínosan érezte magát. Lehet, hogy meg is bánta, de ezt nem lehet tudni. Az is lehet, hogy így akarta, hogy megbocsáss neki, vagy ne legyél mérges rá. Nem véletlenül beszélt ki téged a hátad mögött, hiszen nem akarta, hogy megtudd és mivel, hogy ez nem jött össze neki, megijedt. Nem kedvelt téged, az ilyenek nem igazi barátok.
2019. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!