Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha visszamondom, hogy az...

Ha visszamondom, hogy az esküvőmön mégsem szeretném, hogy koszorúslány legyen a barátnőm, akkor az jelentheti a barátság végét is?

Figyelt kérdés
A barátnőm akit felkértem, hogy legyen az egyik koszorúslányom, az utóbbi időben nagyon megváltozott, nem érzem, hogy támogatna dolgokban, sőt nagyon "szemtelen" kezd lenni. Pl.: úgy volt, hogy a közös barátokkal elmegyünk egy hétvégére tavasszal kirándulni, de az esküvői ruhám drágábbra sikeredett mint terveztem, így "bátorkodtam" lemondani részemről a kirándulást ruha miatt. A többiek teljes megértéssel fogadták, ő pedig inkább kérdőre vont, hogy ezzel eddig is kellett volna számolnom, hogy a ruha nem lesz olcsó és ettől eltekintve is rábólintottam a kirándulásra (nem volt semmi befizetve, az, hogy én vissza mondtam, nem befolyásolja az ő kirándulásuk összegét sem). Bevallom, nagyon rosszul esett, mivel ezt a többiek előtt kezdte el boncolgatni... Én senki zsebébe nem kutakodnék, eszembe sem jutna megkérdőjelezni az ő döntéseit. Kicsit "kiábrándultam" belőle.. Most pedig úgy gondolom, hogy a barátságunk végét is jelentené, annyira megsértődne rajta. Mit tegyek szerintetek?
2019. febr. 13. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéld meg vele, hogy bántott téeged ez a dolog.
2019. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!