Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Több mint fél éve nem szólunk...

Több mint fél éve nem szólunk a barátnőmmel egymáshoz. Megsértődött egy pitiáner dolog miatt ami nem úgy történt ahogy ő tudja csak nem kérdezett meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából azóta visszahallottam hogy megbántogatott a hátam mögött de én azóta is minden nap ezen rágódom. Ha megpróbálom vele felvenni a kapcsolatot de visszautasít hogy nem akar velem többé se beszélni se barátkozni akkor azzal magamat alázom meg? Sajnos a lelkem nem nyugszik amíg nem beszélek vele.

2019. febr. 15. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Azzal hogy tisztába teszed a dolgot, nem alázod meg magad. Persze kell hogy legyen tartása az embernek, nem kell "csúszni-mászni", de egy próba, az értelmes kommunikációra nem megalázkodás. Ha nem veszi a lapot, és nem hallgat meg, az a saját szegénységi bizonyítványa, akkor én nem próbálkoznék másodszor.
2019. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem alázod megmagad, csak tisztázni szeretnéd a helyzetett.

Ha visszautasít személyesen, akkor írd le neki üzenetben, hogy hogyan történt az a dolog, amiatt ennyire megsértődött. Még, ha, le is ráz személyesen, az üzenetett így is úgy is elolvassa, és így átbírja gondolni az egészet, aztán megpróbálhatod, újra személyesen megbeszélni vele.

Ha, ezek után is visszautasít, akkor ne rohanj utána.

Legalább, Te megpróbáltad, elolvasta az üzenetett, majd ő lépni fog előbb-utóbb.

Igaz, nem a legkedveltebb módszer, amit írok, de egy próbát megér. Nem veszítesz vele semmit. :)


Sok sikert!

2019. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudtál, beszélni vele? :)

Remélem sikerült.

2019. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!