Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek uj tarsasag...

Hogyan ismerkedjek uj tarsasagokkal is?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb barati korom, de ugy erzem, csak kolonc vagyok nekik. Eleg sok dologbol kihagynak, pl. kozosen elmennek valahova, es errol en pedig valamelyik kozossegi oldalrol ertesulok. Nem nagyon avatnak be a dolgaikba, van ugy hogy nagyon beszelgetnek valamirol, es amikor rakerdezek hogy mirol van szo, kapom a semmiket. Tudom, hogy nem vagyok fontos nekik, de ok az egyetlen barataim, es raadasul minden hetkoznap latjuk egymast az iskolaban, ezert ha probalnek is 'kilepni' kozuluk, nem igazan menne. Sosem ernek ra semmire, mindig egymassal programoznak, velem sose. Eddig meg ugy elvoltam vele, hogy legalabb hetkoznaponkent beszelgetunk valamennyit, de egyszeruen teljesen maganyosnak erzem magam. Szeretnek olyan tarsasagokat, embereket megismerni, akik ramernek, es tenyleg ertekelnek. Sajnos a szorakozohelyek, klubok ki vannak zarva a korom miatt. Uj tarsasagban elegge szegyenlos vagyok, ugyhogy ez is kicsit neheziti a dolgot :(
2019. febr. 17. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem barátok és ritka undorító, amit csinálnak. Velem is megtörtént már amúgy hasonló, azóta max laza haveroknak nevezem az illető embereket, akik bármikor pótolhatók.

Nekem amúgy az igazi barátaim az évfolyam többi osztályából vannak, megismerkedtem velük szakkörön, sportkörön stb. De nyári nyelvtanfolyamról és diákmunkáról is vannak kedves ismerőseim. Szórakozóhelyre meg járok ugyan, de onnan még egy db kapcsolat nem alakult ki, party után mindenki szépen hazamegy és elfelejtjük egymást. Szeretek bulizni, de egyáltalán nem jó hely az ismerkedésre, míg mondjuk egy sport (régen lovaztam, sok embert ismertem a lovardából) vagy egy hobbi (rokon srác pl Volkswagen-találkozókra jár rendszeresen és nagyon pöpec közösséget alkotnak) már annál inkább.

2019. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a csapattal akivel edzek nem talaljuk meg a kozos szot, aligha beszelunk par szot/het. Nyaron megyek diakmunkazni majd. Meg regebben megismerkedtem egy uj tarsasaggal, egy ideig jo volt, de ok sem hivnak sehova. Elegge el vagyok keseredve, nagyon rossz hogy amikor mennek valahova, tele vagyok energiaval, mindenki lekoptat.
2019. febr. 17. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? (Mert ha nemsokára mész egyetemre, ott találhatnál barátokat)
2019. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos meg eleg messze van az egyetem, de mar nagyon varom.
2019. febr. 17. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2019. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!