Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú lány barátságról mi a...

Fiú lány barátságról mi a véleményetek? Mit szóltok az én esetemhez?

Figyelt kérdés

Anno családi nyaraláson megismertünk egy másik családot, ahol elég jól kijöttem a kb velem egykorú lány tagjával. Nyaraláson eléggé elvoltunk, iszogatások, beszélgetések, bulizások, de csak baráti szinten (mondjuk 1-2x megkérdezte, hogy szerintem hogyan néz ki stb...). Nyaralás után elég jól elvoltunk, talizgattunk, de utána egyre “furcsább” lett.

Néha flegmán válaszolt, lerázott, alig írt vissza, de ettől függetlenül egy kb 2-3 havi szinten találkozni akart.

Most legutólag január körül akart találkozni, de a találkozás napján lemondtam a dolgot, mert közbejött valami. Azóta se kép, se hang, írtam is rá, hogy hogy van, miket tervez, erre leráz egy semmivel. Profilképemet meg beviccesezi.

Félreértés ne essék, párkapcsolatba bele sem gondoltam, bírtam a csaj társaságát, csak ennyi.

PS.: közben a nyaraláson megismert családdal máig jóban vagyunk.

Szerintetek mi az oka ennek? Minden lány ilyen baráti szinten? :D



2019. febr. 19. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
24/F
2019. febr. 19. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy ő sem tudja mit akar, lehet hogy ő többet akar és azt akarja hogy te tedd meg az első lépést, lehet hogy csak rosszul esik neki hogy te nem akarsz tőle semmit, de lehet hogy ő sem akar barátságnál többet, de jól esne neki ha látna rajtad hogy te akarnál...

én mindenesetre nem haverkodnék senkivel akinek ilyen idegesítő természete van

2019. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé furcsa természet.

Legbelül inkább az utolsót érzem, de ezek után már én sem fogok olyan gyakran közeledni felé.

2019. febr. 19. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik fiú-lány barátság. Itt inkább az volt a baj szerintem, hogy a lány megváltozott. Feltételezem bekerült egy rossz társaságba ahol ilyen lett. A legtöbb barátság erre megy rá, azonos neműeknél is.
2019. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, lehet van barátja és furcsán venné ki, hogy más fiúkkal találkozik.


Illetve szerintem többet is akart. Pl.: a lányok ilyet akkor szoktak kérdezni ha kapcsolatot akarnak: " 1-2x megkérdezte, hogy szerintem hogyan néz ki"


Na ennél a pontnál tutti rámozdultam volna. Persze ha valamennyire szimpatikus .


Szerintem az ilyen fiú-lány barátságnak akkor van értelme ha van pl. közös hobbi. Az, hogy az ember jópofizon a semmiről, a semmiért annak nem sok értelmét látom.

2019. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Ezen nem kell csodalkozni. Egyik lány se normális.
2019. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Nyilván nem minden lány ilyen baráti szinten, nem kéne általánosítani. Sok múlik a személyiségen és a körülményeken.
2019. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!