Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utálnak mert a legjobb barátnő...

Utálnak mert a legjobb barátnőm már nem kedvel. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Úgy történet az eset hogy az akkori legjobb barátnőm megsértődött rám csupán azért mert poénból beoltottam de ez általában nálunk szokásos volt (semmi durvát nem mondtam rá). Csupán a másik barátnője nem kedvelt engem mert féltékeny volt rám ezért az akkori legjobb barátnőm keresett egy ürügyet amivel össze tudott velem veszni. Azóta utál de ez engem eleinte nem is izgatott mert a "méltóságom" nem ér ennyit. Aztán mivel ő az osztály kedvence ezért kezdtek lassan a dolgok rosszra fordulni. Senki nem barátkozott velem és mellettem beszéltek ki engem az emberek. Először nem foglalkoztam vele nyilván csak azt akarják elérni hogy én rosszul érezzem magamat de egy idő után már elkezdtek engem utánozni pl. az öltözködésemet és a kinézetemet is kifigurázni. Próbálok nem oda nézni és úgy tenni mintha nem érdekelne a dolog de már nagyon rosszul esnek ezek és nem tudok mit tenni mert senki nincs mellettem.. A segítséget előre is köszönöm

2019. febr. 19. 17:47
 1/1 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Legyél erős és ne keseredj el. Viselkedj mindenkivel kedvesen. Amikor csúfolnak, mondd meg nekik, hogy nem esik ez jól neked. Bízom benne, hogy idővel jobbra fordulnak a dolgok. Próbálj meg másokkal is barátkozni.
2019. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!