Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van/volt olyan barátoto...

Nektek van/volt olyan barátotok, akivel picit ilyen "szerelmes barátságot" éltetek meg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindketten tudjátok, hogy nem lesz köztetek párkapcsolat (a mi esetünkben én kapcsolatban is vagyok) ,de kémiai szinten azért mindketten érzitek, hogy ez nem a sima "csakhaver" kategória. Hangsúlyoznám, hogy szeretem a jelenlegi páromat, eszem ágában sincs szakítani vagy megcsalni őt! (és természetesen tudnak egymásról)

Ugyanakkor nagyon fontos számomra a fent említett fiú, mert nagyon jó hatással vagyunk egymásra, és egymásnak tetsző értékeket képviselünk és hát van egy közös rezgés.

Ha volt már valaki hasonló szituációban mit tett? Érdekelnének a tapasztalataitok/élményeitek



2019. febr. 19. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt még ilyen.
2019. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Basszus pont ebben vagyok én is!

6 éve vagyok a párommal, aki az első szerelmem, imádom, sose szakítanék vele és nem is csalnám meg

de tavaly megismertem egy pasit és ha meglátom jobb kedvem lesz, sokat maradnék vele szívem szerint-de tartom a távolságot, mert félek, hogy nem lenne jó vége, sőt a pasi is nagyon kedvel engem. Nem akarom őt megbántani, de az lenne okos ha kizárnám az életemből, de akkor megmegharagudna

2019. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, csak meredekebb. 5 éve kellett rádöbbennem, hogy nekem bejön egy tanítványom anyukája, miközben kimondottan jó házasságban élek. Poén; nő vagyok (és heteroszexuális?????)
2019. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg téged csalódás ér majd, már jó előre látom, hogy a másikkal fogsz lenni, idő kérdése és úgy lesz!:)
2019. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es nagyon örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel, ugyanúgy érzek, mint te!


Drága 4-es, csodálatra méltó hogy ennyi időd van negatívnak lenni és ezt meg is osztani, remélem holnap szebb napod lesz ;)

2019. febr. 19. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok évvel ezelőtt volt ilyen, vagy hasonló, nem tudom erre gondolsz e.

De fősulin volt egy srác, akivel gyakran futottunk össze egy társaságban. Olyankor mindig jól elbeszélgettünk, sok közös témánk volt és volt kémia is köztünk nem is kicsi. Viszont soha nem lett köztünk semmi. Akkorban volt kapcsolatom is, bár már nagyon a végét járta (más, korábban kezdődő okokból). Egyszer volt egy kicsit furcsa beszélgetés az említett sráccal, amikor ha nem játszom a hülyét, akkor ki tudja mi lehetett volna a dologból. De nem akartam cseberből-vederbe esni, úgyhogy inkább nem vettem a lapot a célozgatásra + valamiért ő sem akart teljesen egyenes lenni akkor.

Azután a beszélgetés után pedig engem hamar elsodort onnan az élet, és nem találkoztunk többet, de sajnos szerintem meg is haragudott rám akkor.

Évekkel később egyszer összefutottunk, teljesen váratlan helyen egy tök más városban.

És már nem volt ugyanaz, de valahogy mégis zavarban voltunk mind a ketten.

Azért megvallom őszintén (bár elégedett vagyok a jelenlegi életemmel)néha eszembe jut mi lett volna, ha az a bizonyos beszélgetés másképp alakul.

2019. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Igen volt, el is mondta a srác h szerelmes belém igaz 16 évesen volt ez..

Valahogy nem akartam tőle semmit pedig nagyon megértettük egymást és tetdzett is. Bánom h nem próbáltam meg vele.

2019. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igen volt,egy nagyon jó fiú barátom sokáig próbálkozott. Ma már bánom és nem is ~rtem hogy miért utasítottam vissza.
2019. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

/Ha volt már valaki hasonló szituációban mit tett? /


mi érdekel? ez a kérdés elég bő. egyébként nekem is aktuális valamelyest. de ez életkor függő is mert tiniként és idősebbként más-más választ adnék

2019. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es: arra gondoltam itt főként, hogy kilépett-e egy ilyen barátságból vagy folytatták tovább stb. Nyilván minden történet más és más, nem konkrét tanácsokat várok, csak úgy gondolom ez nem egy hétköznapi téma és érdekelt, hogy aki volt/van hasonló helyzetben, az hogy küzd meg vele
2019. márc. 23. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!