Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiközösítés hamis barátok miatt?

Kiközösítés hamis barátok miatt?

Figyelt kérdés
Volt egy jó barátnőm aki megsértődött rám mivel egy állatnak neveztem. Ez rettentő gyerekes szerintem mellesleg a barátságunkban ennél sokkal komolyabb dolgokat is mondtunk egymásra szóval szerintem itt egy másik barátnő velem szembeni utálata állt a háttérben. Mivel a volt barátnőm befolyással volt az egész osztályra ezért hamar megutált mindenki. Ez a barátnőm nem állt le itt, elkezdett hamis dolgokat terjeszteni hogy kiről miket mondtam. Mostmár mindenki úgy hívja a másikat hogy te idióta és stb. mivel a barátnőm azt terjesztette én ezeket mondtam róluk persze bizonyítékokkal nem tudott szolgálni viszont ezt az osztálytársaim figyelembe se vették. Egy barátom van akivel ritkán találkozunk és nem is egy városban élünk. Az osztályom minden nap cikiz,oltogat és utánoz. Próbálok erős lenni viszont úgy érzem ez az idő múlásával egyre rosszabb lesz. Nem tudom mit tegyek mibe kapaszkodjak. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. febr. 23. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy nem volt igaz barátnő!

Szerintem allj ki magadért és ha valaki beszól,cikiz vagy megsért kérdezd meg tőle mi veled a problemaja...azért csúfolódik,mert hazugságokat elhisz rólad?

Nyugodtan allj ki magadért,ne hagyd magad.

Vagy ha nem mered,akkor annak a személynek aki megbántott írd meg őszintén,hogy téged ne sértegessen,mert minden hazugság!

És fejezze be!

2019. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is egy ilyen helyzetben vagyok azzal a ki vétellel hogy nekem van 3 igaz barárnőm. Álj ki magadért és mond el hogy amiért cikiznek az nem is igaz és hogy az a "volt barátnőd" találta ki. Talán ellene fordulnak, hogy velük ne legyen ilyen. Remélem tudtam segíteni 💕
2019. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!