Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok😞

Figyelt kérdés

A barátaim elhagytak, ahogy elvégeztem a gimit. Ha úgy vesszük soha nem is voltak igaz barátaim, ugyanis ameddig ők számíthattak rám én rájuk sosem.

Az egyetlen barátnak nevezhető személy is kilépett az életemből.

Tudom szánalmas, de már barátkereső appot is próbáltam nézni, de sajna nem vagyok amerikai(csak ott működik).

Az eljárós verzió nem megoldás ugyanis baromira introvertált vagyok.

Facem, instám szintén nincs és nem is szeretnék újraregisztrálni, emiatt viszont eléggé korlátozottak a lehetőségeim.

Tudtok valami alternatívát?

20/N

(Ui.: kanos fiúk/"férfiak" kíméljenek nem dugópajtit keresek, ugyanis párom van és aki ilyen levéllel bombáz azonnal tiltom!)



2019. febr. 23. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha van párod akkor miért vagy magányos?
2019. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1 egy fiút nem lehet csajos dumcsira meg shoppingra elrángatni.

Meg ő se lehet mellettem mindig.

2019. febr. 23. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Tipikus csaj nyekergés, jó dolgomban nem tudok mit kezdeni magammal és nincs körülöttem száz hasonszőrű liba akikkel fényesre nyalhatnánk egymás seggét...


A magány nem itt kezdődik.

2019. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem függ össze a kettő, ha van is párod, hogy lehetsz magányos? Én elhiszem, hogy nincs baráti köröd, meg őszinte barátod, de ha teszel is érte és nem csak sajnáltatod magad, akkor talán ez a kérdés se lenne kiírva! Bár ahogy mondtad is, elég introvertált vagy, így nehezen is indulsz, amit meg értek, nem könnyű megbízni másokban, de azért próbáld meg!
2019. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3 örülj neki, hogy te nem tapasztaltad meg azt, hogy mindenki hátatfordított neked.

Szerencsés lehetsz, de nem mindenki olyan mint te

2019. febr. 23. 13:21
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 akárkiben megbíztam, kihasználtak és átvertek. Ezek után még annyira sem egyszerű a dolog


És ez nem friss dolog már 3 éve próbálok valami megoldást találni és végső elkeseredésemben írtam ide

2019. febr. 23. 13:23
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva nem értelek. Nekem sincsenek barátaim, de nekem bőven elég a férjem társasága. Shoppingolni meg egyedül szeretek, nincs annál borzalmasabb, mint mikor kísérgetni kell valamit és unatkozni, amíg a legérdektelenebb szarokat magára próbálja.
2019. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"nem lehet velem mindig"


Miért kellene mindig lennie mellettünk valakinek?

2019. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Kedves kérdező szerintem a többség igen is megtapasztalta azt hogy milyen érzés amikor az embert hátba szúrják azok akikben eddig megbízott és eldobják amint nincs rá többé szükségük. De egyébként sose értettem azokat azokat akik elzárják magukat a külvilágtól és azt várják hogy majd az új barátok becsengetnek hozzájuk. Én is introvertált vagyok, sőt, szerintem még jobban is, mint te. Nekem sincsenek barátaim, de arra már sikerült rájönnöm hogy az önsajnáltatással nem érek el semmit. Én ezzel nem bántani akarlak, de meg kell értened hogy semmi nem fog magától megváltozni.
2019. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem sincsenek barátaim, és nekem is bőven elég a férjem társasága. Eljárok edzeni, ott vannak emberek, és eljárok nyelviskolába, ott is vannak emberek. Egy időben travianoztam, ott is volt társaság. De ezeknél mélyebb és több kapcsolatokra nincs szükségem.

Szerintem felnőtt korban nem is léteznek már olyan "barátságok" amiket te hiányolsz. Olyanok a játszótéren és a tinidiszkóban szövődnek, és a felnőttkorra eltűnnek, vagy csak a filmekben léteznek.

2019. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!