Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami értelmes társaságba bekerülni, ami nekem is megfelel.

Nem tudom, hogy hogyan szerezzek iskolán kivül barátokat akikkel találkozhatnék.

Szeretek tanulni, beszélgetni, kissé viszahúzodó személyiség vagyok de megtudok nyílni.

16/l


2019. febr. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Klasz kis csapat!

Rszlnyk.hu :'D

2019. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem..

Hogy tudok barátokat szerezni, csak úgy hasonló korosztállyal akik normálisak? Hol találom őket, vagyis hol szoktak lenni és hogy szoktak barátkozni?

Mert mint te is első válaszoló, nem igen vannak épp eszűek...

2019. febr. 23. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a kérdésedre. Dunát lehetne rekeszteni ezzel a kérdéssel az oldalon. Felesleges 33333300000 szor kiírni!
2019. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem nyitottnak kell lenni, közeledni az emberekhez, és utána érdekesnek kell lenni. Célszerű közösségekhez csatlakozni, ahol hasonló érdeklődésű emberek jönnek össze, pl, sportklub, edzőterem, közösségi klubokban sakkozás, kártyázás, ping-pong, nyelvtanfolyam,túrista csoport, ásványgyűjtő túrák, művészeti szakkörök, zenekar, táncház, stb. Lehet gyakorolni sorbanállás közben a pénztárnál, az orvosi váróteremben, a strandon, a játszótéren,

a buszon, a vonaton, az étteremben a szomszéd asztaltársasággal, ezekkel rutint lehet szerezni a szükséges készségek kialakításához, a személyiség fejlesztéséhez. Beszélgetést kell kezdeményezni, társalogni érdekesen, érdeklődni mások iránt.

2019. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyílj meg. Hallasd a hangod, legyen erről-arról saját véleményed. Legyél őszinte, és figyelmes
2019. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!