Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Értelmes tanácsokat szeretnék...

Értelmes tanácsokat szeretnék kérni! Van egy srác akivel nagyon jóban voltunk viszont, átvert, megbántott és nem nagyon akar bocsánatot kérni viszont nekem nagyon hiányzik és nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek kérjek én bocsánatot?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2019. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Te hülye vagy? Még te kérnél bocsánatot?! Inkább engedd el az ilyen embert. A saját érdekedben.
2019. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi volt az előzmény? Csak úgy átvert és megbántott?

Bővebben kicsit a kapcsolatról...

2019. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben ha lehetne! Semmi nem derül ki! Jóban voltatok egyszer csak a "semmiből" átvert, megbántott? Most te kérnél bocsánatot? Nem értem...


Volt ott más is, amit elsumákolsz.

2019. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na igen, én is arra gondolok, hogy valami nagy sumákolás lehet itt, mert az képtelenség, hogy valaki, akit a semmiből átvernek és megbántanak bocsánatot kér! Ellopják az autódat, te kérsz bocsánatot? Ilyet a világ legmeghunyászkodóbb embere sem csinálna!


Valamit nagyon elhallgattat a kérdező, csak feljött, hogy 3 mondatból megállapítsuk mi a helyes, de az éremnek mindig két oldala van!

2019. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ellopják az autódat, te kérsz bocsánatot? Ilyet a világ legmeghunyászkodóbb embere sem csinálna!"



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Tudod hogy megy ez a nőknél?:DDDDD Valami nagy SUMÁK van a dologban!:DDDDDDDDD Amit a világ előtt nem akar bevallani, mert rögtön FORDULHATNA a kocka! Csak idejött, hogy kapjon nemleges válaszokat:D Ezzel el is lett könyvelve, hogy nem ő van a sötét oldalon... 3 mondat!

Megnézném a másik oldalt is.

2019. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem jelentkezik a kérdező...

3 mondatot ideböfög, majd az olyan emberek, akik faék egyszerűségűek ugranak rá, hogy nem!

Gyerekek, tanuljuk már meg, hogy a világ nem fekete-fehér! Több infót kérünk

2019. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu kérdés. Egy normális ember ilyet nem kérdez senkitől se. Akit egyszer átvernek,átvernek másodszorra is.
2019. febr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!