Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen indokkal irjak ra...

Milyen indokkal irjak ra gyermekkori baratomra?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, van egy lany, aki ott lakik, ahol mamam. Anyam baratnoje volt az o anyjanak.

Nyaranta kiskorunkban sokat jatszottunk egyutt, aztan megszakadt a kapcsolat

Mar csak koszonunk, ha latjuk egymast, de nem is talalkozunk tul sokat, inkabb csak nyaron.

En szeretnek beszelgetni is vele, jo lenne abbol a varosbol is egy hasonlo koru ismeros, baratno.

Szerintetek inkabb eloben kezdjek vele beszelgetni? Nem lenne gaz egy ,,szia, miujsag veled?" Evek utan, csak ugy spontan?

Esetleg irjak ra inkabb facebookon? Ott mit irhatnek, ugyanigy? Nem fura?:DDD

Koszi a valaszokat!



2019. febr. 28. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha ilyen "régen láttalak mi a helyzet veled?" üzenetet írnál neki. Inkább gázabb, ha valami szesszel keresgeted mert átlátszó. Jobb az őszinteség. A másik oldala a dolognak az, hogy ennyi idő után főleg kamaszkorban nagyon sokat változik a személyiség, lehet már nem az az ember, akit megismertél. Én is gyakran jártam így, amikor megkerestem a gyerekkori barátokat. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Ez is benne van a pakliban, és csalódást okozhat.
2019. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le ezt neki így őszintén, ahogyan ide is leírtad.
2019. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!