Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék fiú...

Hogyan szerezhetnék fiú barátokat?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy suliban nem merek csak úgy odamenni egy sráchoz, hogy barátkozzunk.

Ezért, tudom hülyeség, de neten próbálkoztam beszélgetni /ismerkedni fiúkkal, de nem sok sikerrel,mert egy idő után mindegyikkel megszakadt a kapcsolat.


Tudtok valami tanácsot adni? :/



2019. márc. 3. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Talán nem kellene mindegyikkel megszakítanod a kapcsolatot. 18/F
2019. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán nem én tettem...
2019. márc. 3. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem lányként, szinte csak fiú barátom van. 1 lány barátom van, a legeslegjobb barátom. Igazából nem tudom hogy csináld egyszerűen nálam annyi hogy kb majdnem minden lányt hisztisnek meg nyafogósnak tartok. Lehet csak azért van mert a körülöttem lévők tényleg azok. Persze van kivétel stb stb... de a válasz a kérdésedre: ez szerintem személyiség függő, van aki jobban kijön velük van aki nem. Próba szerencse menj oda hozzájuk beszélgetni.
2019. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A fiukkal szexelni kell. Nem baratkozni. Tanuljatok mar meg pls
2019. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha lány vagy, vedd figyelembe és fogadd el Jókai mondását:

"Lány és fiú közt nem lehet igaz barátság, mert mindketten mást akarnak.

A lány a fiút, a fiú a lányt!"

2019. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha élőben nem mersz odamenni, akkor nem is akarsz te fiú barátokat.


neten keresztül semmi értelme...pláne akkor nem, ha élőben ugyanilyen lennél...ebben az esetben persze, hogy megszakadnak, én legalábbis ezt tudom elképzelni.


a srác megismerne téged személyesen, te meg csak siránkozol neki is, hogy majd fogtok találkozni, ne aggódjon. egy idő után megunja, és rájön, hogy csak húzod az idejét...

2019. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz utolsó...sokkal hamarabb megszakadt a kapcsolat, még csak beszélni sem tudtunk arról, hogy találkozzunk... De mindegy
2019. márc. 3. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig azt tudom tanácsolni,hogy nyissál mások felé,legyél kicsit bátrabb odamenni másokhoz.

Neten nem annyira tanácsolom az ismerkedést,de az eddigi tapasztalataid sem túl jók akkor ezen a téren.

2019. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!