Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki letöröl titeket...

Ha valaki letöröl titeket Facebook-ról, Ti meg szoktátok kérdezni, hogy miért? Ha Tőletek megkérdezik, számonkérésnek, ijesztônek, sértőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki kérdezi. Pl. ha valakivel épp azért szakítom meg a kapcsolatot, mert nem lehet vele megvitatni semmit, pl. ha elmondanám, hogy mi zavar, mivel bántott meg, nem értené, csak veszekedés és lehurrogás lenne a vége. Igen, az ilyen embereket talán ijesztõnek tartom, nem azért kérdezik meg, mert õszintén érdekelné õket a válasz, hanem, hogy letámadjanak habzó szájjal.


Ha valaki tényleg érdeklõdésbõl kérdez, arra válaszolok szívesen. Önmagában nincs semmi ijesztõ vagy sértõ ilyen kérdésben. Ez attól függ, hogy ki kérdezi, milyen stílusban.

2019. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valaki letöröl, akkor gondolom, nem tartjátok a kapcsolatot, feleslegesnek tartja csak azért az ismerősei között tartani, hogy nagyobb számot mutasson, mennyi ismerőse van. Engem is töröltek már, mert munkahelyet váltottam, évek óta ismerősök voltunk utána is, de semmi értelme nem volt. Én biztos, hogy nem kérdezném meg. Kérdésed másik részére nem tudok válaszolni, mert még senkit nem töröltem, úgy gondolom, elfér, sok vizet nem zavar.
2019. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én már töröltem embereket, mert pl. megsértettek, vagy mert már nem tartjuk a kapcsolatot, és nem is fogjuk soha + nem érdekel, mi van velük. Nevetségesnek tartanám, ha valaki ezt számon kérné rajtam.

Azt észre sem veszem, ha esetleg valaki engem törölt. Nem foglalkozom ezzel.

2019. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, én ezt úgy veszem, hogy nem kívácsi rám többet. Az mondjuk vicces volt, hogy amikor személyesen találkoztunk (volt.osztálytárs/évfolyamtárs) akkor tisztára zavarban voltak. Én rájuk köszöntem, mert nem leszek bunkó velük emiatt, ők meg zavartan visszaköntek.

Én 1x töröltem csak le valakit (úgy volt, hogy megveszi a telkünket, 1,5 hónapig hülyített, majd nen jött el a szerződést aláírni, és nem szólt, hogy visszalép), nekem ehhez nyomós indok kell.

2019. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Felnőttként állok a helyzethez: Ha valakit letiltok, annak oka van. Ha megkédezi, megmondom.


Érdeklődésnek tartom, ha valaki kérdez valamit.

2019. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint hidegen hagy. Nem vagyok egy nagy facebook felhasználó. Heti 3-szor lépek be és van kb 800 ismerősöm (tanár vagyok 19 éve és a diákjaim bejelölnek) de felére már nem is emlékszem. Én nem érzem sértésnek, mert általában beszélgetek az ismerőseimmel személyesen vagy telefonon.
2019. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki letöröl engem szerintem észre sem veszem, ha csak nem rokon (pl nővérem egyszer törölte magát... tehát tőle megkérdeztem miért)

Ha én törlök valakit annak max az az oka, hogy már azt se tudom ki az, vagy ha igen, nem ismerem, de leginkább nem törlök senkit mert igazából nem olyan lényeges számomra a facebook hogy az a valós életem képét mutassa. úgy se posztolok oda szinte soha semmit. :) Azok az idők már rég elmúltak amikor ez fontos volt.

2019. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általában ez fel sem tűnik, mert vsz számomra sem érdekes az illető, plusz nem is szoktam nézegetni őket.

De ha valaki feltűnne, nem hiszem hogy rákérdeznék, el kell fogadni a döntést, fb csak egy kommunikációs csatorna.

2019. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki ezt nyilvántartja és meg is sértődik az keressen fel egy pszichiátert.
2019. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kérdezem meg, minek? Biztos oka van. Akár az,hogy szelektált az ismerősei között és nem beszéltünk, vagy unta a posztjaimat vagy bármi egyéb.



Viszont egyszer töröltem 2 ismerőst akik után rám írtak,hogy miért töröltem őket, egyik igazából évfolyam társam( lány) volt a gimiben.

De 2 naponta posztolta,hogy vadászott az apjával és a halott nyulak,rókák,fácánok kiterítve hát én már ezt nem bírtam nézni. Le is írtam neki. Erre persze semmi válasz.


Másik egy haverom volt bár régóta nem beszéltem vele, de napjában többször puncikról,cicikről,popsikról posztolt.


Biszex vagyok, tehát egy női test vagy cici nem tölt el undorral,de azért sok volt,hogy állandóan ezt kellett néznem. Ő annyit írt,hogy megérti. :D


Szerintem felesleges a számonkérés.

Én ilyen törlésekből nem csinálok ügyet.

2019. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!