Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Engem miért nem kedvel senki?

Engem miért nem kedvel senki?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor elgondolkoztam azon,hogy mi lehet velem a probléma,de egyszerűen nem tudok rájönni.Mindig igyekszem barátságos lenni és szimpatizálni az adott emberrel,de egyszerűen nem tudok baráti kapcsolatokat kialakítani.Kissé visszahúzódó típus vagyok,de ha megkedvelek valakit akkor sokkal jobban feltudok oldódni.Mostanság próbálkoztam neten barátokra szert tenni,sok külföldivel beszélgettem (nem társkeresőn!!!),de valahogy nem sikerült egyikkel sem összekovácsolódnom.Mikor már kezdtem azt hinni találtam valakit akivel normálisan eltudok beszélgetni kiderült,hogy egy undorító perverz vagy szimplán nem kedvel és egyértelműen próbál lerázni.


Soha nem voltak barátaim,a családomon kívül nincs senkim,az emberek nagyrészt mind elfelejtenek engem,és kezdem magam depressziósnak érzeni amiatt,hogy szinte mindenhol figyelmen kívül hagynak...Én tényleg csak egy kis figyelemre vágyom,semmi több. :(


Mikor látok másokat,hogy milyen jól kijönnek egymással szó szerint féltékeny vagyok..Tudom,hogy ez nem szép dolog,de ez az igazság.Már meguntam a panaszkodást,a legtöbb embert úgysem érdekli,és csak rávágják,hogy majd jobb lesz,de ez nem így van...


Nagyon sokszor szomorú vagyok,amit a családom is észrevett,és folyamatosan kérdezgetnek,hogy mi bajom,de semmi kedvem nincs erről beszélni. :(



2019. márc. 3. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
neten való barátkozás...sztm felejsd is el,abbol semmi értelmes nem sűl ki soha.
2019. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hidd el,hogy próbáltam már mindenhogy...De mindig csak kudarcot vallok.
2019. márc. 3. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Na de mivel próbálkoztál konkrétan? Lehet abban vannak a gondok. Nekem még innen is sikerült barátokat találni, még ha csak neten is, akkor bárki más is képes erre.
2019. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Én itt gyakorin találtam meg a mostani egyik legjobb barátomat,ne add fel:)

ha korban közel állunk,nekem is írhatsz nyugodtan,mostanában sokat unatkozom :)

2019. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

lemaradt hogy 16 éves vagyok

2019. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megkérek mindenkit,hogy ne küldjenek üzenteket ! Nem azért írtam ki a kérdést,hogy nyomulós férfiak irkáljanak nekem,hanem,hogy tanácsot kérjek.
2019. márc. 3. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon más vagy, mint azok, akikkel ismerkedsz, ezért nem alakul ki komolyabb. Megoldást nem tudok.
2019. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kedvellek, mert kedvelem a magányos embereket. :) Kicsit magam látom benned, mert én is ilyen vagyok, sosem voltak barátaim. A család már csak pár főből áll, velük jól elvagyok, de nincs olyan személy, akit barátnak nevezhetnék. Sem a hozzám hasonlóakkal nem sikerült barátságot kialakítanom, sem a tőlem teljesen eltérőekkel. Régebben volt néhány barátom, jó volt az az időszak, de semmi sem tart örökké. Remélem a magány sem. :)
2019. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne az interneten ismerkedj először is. Aztán ne legyél görcsös, ne akarj mindenáron kedves lenni, meg másoknak megfelelni. Levágni, és az ilyen szánalmas. Legyél laza, udvarias, de húzd meg a határaidat. Ha te tiszteled és szereted magadat, mások is fognak.

Ha most egy szerencsétlen, depressziós roncs vagy, azt is levágják, és így nem szívesen barátkoznak veled, érthető okokból.

2019. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!