Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha fél évig hanyagol, akkor...

Ha fél évig hanyagol, akkor nem is volt igazi a barátságunk?

Figyelt kérdés
Szeptember elején találkoztam utoljára a barátnőmmel. Ősszel 2x kérdeztem, hogy találkozunk-e? Egyszer nemleges választ kaptam utána mondta, hogy jó találkozzunk, de nem lett belőle semmi. Fél év abból telt hogy néha rámírt hogy mizu? De sosem vetette fel a találkozást pedig pár percre dolgozunk egymástól.
2019. márc. 3. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az összes barátom így kopott el. És ha falhoz állítottam és megmondtam kerek perec hogy ez így rosszul esik és olyan mintha már nem érdekelném, akkor meg jött a mentegetőzés hogy hát sok a dolga, nincs ideje semmire stb.

Nem. Az ilyen nem barát. Ha magától nem kíváncsi rád, akkor el kell engedni. Bár tény én így lettem magányos. A sokadik ilyen "barát" után pedig annyira elvesztettem a hitet az emberekben, hogy most már nem is kötődőm inkább senkihez, mert úgyis lelép egy idő után. Pedig én mindegyik személyt szerettem és számíthatott rám. De hát ez van. Nem mindenki elég értékes egy ilyen kapcsolathoz, úgy látszik.

2019. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis kiegészítés. Lehet hogy korábban jóban voltatok és az igaz is volt, de hogy mostanra az, ami összekötött titeket, eltűnt, az is biztos.
2019. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam már egyik, másik helyzetben is.Amikor engem hanyagolt az egykor legjobb barátnőm nagyon bántott.Ez először nem látványos dolgokban nyilvánult meg,ritkábban írt,jobban társaságban akart már velem találkozni, ott igyekezett elhúzódni tőlem.Volt 3 nagy vitánk,az utolsó vitára ráment abrátságunk. Azt mondta utána kinőttük egymást, elvesszük egymástól a fejlődési lehetőséget,meg sok mindent összehordott.Nagyon levoltam döbbenve,nem értettem az egészet. Kb. 2évig kerültem azóta beszélünk, bocsánatot kért üzenetben,de az nem elég a kapcsolat helyreállitásához, amit valószínű nem is szeretne meg már én sem.

Egy másik helyzetben én távolodtam el egy személytől,mert túl természetesnek vett.Szavak szintjén biztosított a nagy barátságról,de minden róla szólt.Az irányomba meg egy alaptiszteletet nem volt képes megadni.Ő keresett utána egy ideig, de elzárkóztam és jobban is érzem magam nélküle.

2019. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki hanyagol minket,akkor nem értékeli a barátságunkat. Ennyi.
2019. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindig jönnek új barátok még ha a régiek el is kopnak .
2019. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!