Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen embert hogyan lehet...

Egy ilyen embert hogyan lehet lerázni?

Figyelt kérdés
Aki csak kihasználja a másikat,és jókat röhög a másik reakcióin.
2019. márc. 4. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, ne találkozz vele többé.
2019. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem sose az ilyen kérdéseket. Az embereket nagyon könnyű lerázni. Ignorálni kell. Esetleg elküldeni. Ridegnek és közönyösnek lenni. Eleve közel se engedni.

Ja hogy ettől mások szemében bunkók leszünk? Kérem. A megítélésünk vagy a lelki üdvünk a fontosabb? Ha az ember maga is (saját tudtán) kívül pont olyan kétszínű, mint a legtöbben, akkor miért csodálkozik, hogy ilyen kínos helyzetek adódnak?

Ami engem illet, nyers és őszinte vagyok. Nincsenek is ilyen gondjaim, hogy nem tudom lerázni azt, akit nem kedvelek, nincsenek rosszindulatú ismerőseim se, nem tudnak az ellenségeim fogást találni rajtam. Cserébe a társadalom nagyja kivet. De és? Ők olyanok is, akikre nincs szükségem. Az a pár ember aki kedvel pedig maga is értékes.

Szóval ennyi. Legyél őszinte és közöld vele hogy nem tartasz igényt a társaságára. Ha ez nem megy, akkor így jártál és viseld el az ilyen embereket mert ha ezt le is rázod, jön másik.

Sok sikert

2019. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!