Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiányozhat nekem még...

Miért hiányozhat nekem még mindig ez a fiú?

Figyelt kérdés

Valaki segítsen megérteni,mert nekem nem megy.

Nem írom le,a konkrét történéseket,de röviden:

Van egy fiú barát.illetve nem tudom annak hívhatom-e a történtek fényében.

Kétszer tiltott le engem Facebookon,messengeren.

Először még meg is értettem.

De miután kibékültünk és megbeszéltünk mindent,minden rendben volt.

Volt egy kérése felém,amit nem tettem meg neki, aztán legyen annyi elég,hogy teljesítettem azt is.

Igazából azt már miután letiltott.

Nem reagált semmire.

Elmondtam mennyire szeretem őt,mint barátot.

Hogy őt tartom a lelkem másik felének,a legjobb barátomnak.

Régen szerelmes voltam belé.Már van egy másik fiú akit mindennél jobban szeretek.

Neki is van barátnője.

Amikor a kibékülésünk után újra írtunk,akkor még nagyon sokat bombáztam az érzelmeimmel.

Ő természetesen visszautasította.

Én ezt nehezen fogadtam el.

De aztán belépett ez a másik fiú az életembe.

Akit tényleg őszintén szeretek.

Mondtam a fiú barátomnak,hogy ne aggódjon, mostantól nem fogom bombázni a szerelmemnek,mivel én azt elengedtem.

Véglegesen.

Mivel van barátnője és nekem barátom, ezért sehogy sem tudom felfogni miért ilyen velem.

Én nem bántottam őt.

Ő sértődött meg rám a kérésével kapcsolatban.

Az egyik amit nem tudok ép ésszel felfogni,hogy hogy lehet az,hogy két hete kb.még az nem tetszett neki,hogy én csával köszöntem el tőle.

Azt mondta hogy miért csá?!

Azt hitte,hogy a barátja akarok lenni és nem a haverja.

Utána meg 2 hét múlva letiltott.

Ezt miért csinálja egy ember?


2019. márc. 4. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális ez a fiú, engedd el. Nem ez a módja egy vitás helyzet kezelésének.
2019. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neki van barátnője, de írkált veled, mert tudta, hogy akarod őt. Aztán neked lett barátod, akit szeretsz, de azért ő a lelked másik fele. Aha. Hát, ebből nekem is elegem lenne azért. Eddig is csak azért beszéltetek, mert élvezte, hogy szereted, fényezted az egoját. Most már nem kíváncsi a napi szintű hülyeségeidre, az a helyzetet.

Neked meg a barátodnak kéne lennie a lelked másik felének, a pasid helyében biztos kiakadnék, hogy másról mondasz ilyet. Meg a srác barátnője se örülhet neked.

Engedd el.

2019. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!